Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kecskemétiek! Aki jól ismeri...

Kecskemétiek! Aki jól ismeri a várost, tudna segíteni pár környék "milyenségével" kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Privát üzenet.
2018. márc. 27. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik részre gondolsz?milyen ingatlanra?kertes,emeletes ház... Üzletek,posta,iskola/óvoda/bölcsi közelben legyen-e?vagy van egy konkrét amit találtál és hogy az milyen környék?
2018. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából telket keresek. Egyelőre hármat találtam, mivel nem ismerem a várost, érdekel hogy ezek nagy általánosságban milyenek?

-Halasi úti hobbisor

-Felsőcsalános

-Szeleifalu

2018. márc. 27. 11:39
 3/3 anonim válasza:
Én is most költözöm oda anyukámmal. Csak egyet tidok mondani a Műkertvárost és a Praktiker mögötti város részt messziről kerüld el és még csak ne is költzu oda, mert hiddel nekem nem tudom milyen kondiba vagy, de ott megtanulsz futni. Csak megsúgom ott az értelmesebb emberek rácsokat szereltek az ablakokra.
2018. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!