Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jelzálog törlési engedély /...

Jelzálog törlési engedély / nyilatkozat mintához valaki adna nekem linket? Vagy esetleg egy saját (banktól kapott) engedélyről kimásolná nekem, hogy milyen infóknak kell szerepelnie benne? Google-on nem találtam semmi érdemlegeset.

Figyelt kérdés
Magánszemélyek közötti nyilatkozat lenne, de nem tudom pontosan mit írjunk bele, hány tanu kell hozzá, stb. Földhivatalt telefonon nem érem el, az emailemre elég régen várom a válaszukat.
2018. ápr. 5. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelzálog jog törlési engedélyt az ad ki, aki azt az ingatlanra terhelte (bank, biztosító, közmű, követeléskezelő, stb...).

Magánszemélyek között ez nem tudom, hogyan működik, vagy te fizeted ki a jelzálogot a másik fél helyett?!

Ezt találtam még, van benne hasznos információ. Szerintem.

[link]

2018. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!