Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakástulajdonosok! Mennyiért...

Lakástulajdonosok! Mennyiért vettétek a lakásotokat?

Figyelt kérdés

Főleg a budapesti, 2012 után vásárolt lakások tulajdonosaitól kérdezem, de más válaszát is örömmel veszem:

Mennyiért volt meghirdetve a (későbbi) lakásotok és végül mennyiért tudtátok megvenni?



2018. ápr. 5. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

2016. tavasz végétől egész nyáron végig hirdették, 28 fölött az ingatlanosok, 27,5-ért a tulajdonosok és 24,5-ért vettük meg októberben közvetlenül a tulajtól. VIII. ker, Palotanegyed, 1 szobás garzon.

Akkoriban a Palotanegyedben 2-10 nap alatt keltek el a lakások, zárójelben megjegyzem. Ez príma kis lakás, csak túl volt árazva, ezért "ragadt bent" fél évre a kínálatban.

2018-ban is vettünk egyet, ezt a Népszínháznegyed szélén 14,5-ért. 15,9 volt az irányár, közvetítő nem volt, 10%-ot próbáltam alkudni. Ezt csak 2 hétig hirdették, mire elkelt.

Gyors a piac egy ideje.:)

2018. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként mivel hosszú ideig kerestünk lakást (idestova 2,5 éve), és sok lakással szemeztünk, több száz lakásról tudom, hogy mennyiért kelt el, ez alapján tudom belőni egy lakás értékét, nem a hirdetési ár alapján. Kb. jellemző az az árkülönbség, amit a sajátjainkról írtam az előbb. Ha ezeket oda árazzák be, amennyiért megvettem, akkor fél napig sincs a piacon. Rengeteg lakás kel el azonnal, még aznap délelőtt, ahogy meghirdetik.
2018. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Angyalföldi, újépítésű társasházi lakás, 45m-ért volt hirdetve, 42m-ért vettük meg.
2018. ápr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Győr-Révfalu 2 éve 20M , tégla és 65 m2 .
2018. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel, XX. ker, 64 nm, nagy terasz, jobb féle panel, 21-ért hirdette, 20-ért vettük meg. Az ablakokat ki kell sajnos cserélni, de minden más pöpec, felújított állapotban van.
2018. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013-ban kis házat vettünk, 16 millióért, 600 m2 telekkel, agglomerációban.
2018. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 2015ben 1,8 millióért! vettünk egy kis házikót falun városhoz közel.2,1 millióért hírdették.Mi újítottuk fel, most vagy 10 millióért eltudnám adni és ráköltöttünk kb 4 millát.
2018. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meghirdettek egy kis házat, 300 m2 telekkel. Felső szintje fából van, felújítható. Szinte 2 nap alatt megvették, 16 millióért. De se gáz, se csatorna nincs benne, az utca szűk és meredek. Dunakanyarban.
2018. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!