Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Èrdemes Jobbágyiba költözni?...

Èrdemes Jobbágyiba költözni? Milyen ott az èlet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Mèg ami szóba jöhet: salgótarjan ,bátonyterenye melyiket választanátok ha csak erre lenne elèg a pènzetek?
2018. ápr. 10. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni, hogy ott is szeretnél dolgozni e, vagy nyugdíjas vagy, és van havi fix bevételed.
2018. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobbágyiba illetve Bátonyba ingyen se mennék. Még ha azt mondanák itt van egy ház lakjad akkor se mennék oda, nagy a bűnözés és sok a kisebbség. Emlékszem még a forgalmi táblákat is ellopták, már rá van írva, hogy nem alumínium :D Salgótarján jobb még is csak egy város, pár millióért kapsz már ott egy lakást és ez nem vicc. Ott tanultam vezetni, Győzike is ott él :D Nekem az nem tetszik, hogy nagyon hegyes dombos, így egy kezdőnek ott nem könnyű vezetni, meg munkát nem fogsz találni, ha találsz is akkor valami nagyon kevés pénzért. Albérletet kapsz pár tízezerért már, ott a Szlovák határ közel, átjárhatsz ezért azért. A három közül Salgótarján a legjobb. Bátony is nagyon le van pusztulva, ismerek olyanokat akik ott hátrahagytak mindent Bátonyban és elmenekültek onnét.
2018. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért tarjánba is vannak kemény helyek

[link]


De a 3 közül az szerintem még a legjobb.

2018. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jack5 válasza:
Jobbágyi jó hely, ajánlom a Petőfi, illetve az Akácfa utcát.
2019. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!