Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest belvárosától maximum...

Budapest belvárosától maximum 30 kilométeres körzetben milyen települést/kerületet ajánlanál kertes ház vásárlásához?

Figyelt kérdés

Családommal nemsokára költözni szeretnénk (Feleségem, 1,5 éves kisfiam és én, meg egy kutyus).

Sajnos nem vagyok tősgyökeres budapesti, így nem ismerem a környező településeket, vagy a peremrészeket. Tudnátok segíteni?

Leírok pér kritériumot:


- Kertes családi házat szeretnénk, maximum 30 millió Ft-ért (70-100nm- nem baj, ha nem új)

- Belvárostól max 30 kilométerre

- NE legyen tele "kétes emberekkel" a környék (8. kerületből költözünk, elég volt belőlük)

- Van autónk, de páromnak nincs jogsija, így legyen könnyű és gyors a közlekedés Pestre tömegközlekedéssel

- A településnek, környéknek legyen jó ovija, általánosa esetleg, valamint kórház, élelmiszerüzlet, ilyesmik

- Ne legyen túl zsúfolt, inkább nyugisabb helyet szeretnénk, de azért nem halott városrészt


Mi Érden gondolkodtunk, valaki dicséri, valaki szidja. Vecsést sokan dicsérik, csak félünk a reptér zajától. Ajánlanátok Ti is nekünk jó helyeket?



2018. ápr. 12. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Pécel, Maglód és Vecsés (nincs repülőgépzaj)
2018. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Végignéztem az összes belinkelt ingatlant (attól most tényleg tekintsünk el, hogy nem mind családi ház, és 30 millió fölött van, vagyis Te már egy bizonytalan alkut is belekalkuláltál), hát erre írtam én, hogy sok sikert! :-)

Tudom, ízlések és pofonok, és azt sem tudhatom, hogy milyen körülmények közül költözne tovább a kérdező.

De ezek az én ízlésemnek nagyon lepukkantak, ratyik.

2018. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Leányfalu, Tahi, Dunabogdány. Nem sok a nem napon barnult, akik vannak, azok sem bántanak semmit. Tömegközlekedés: Volánbusz, reggel-este sűrűn, később óránként. Van iskola, óvoda, bölcsi, orvosi rendelő, boltok, faluház, nálunk termál strand is. 40 perces az út busszal Újpestre. De a hegyoldalakon érdemes venni, a dunai oldalon nincs gát. Persze 11-es út, vagyis dugók vannak időnként.
2018. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Leányfalu, Tahi, Dunabogdány: összközműves! Van víz, gáz, csatorna, Telekomos net és IPTV, a hegyi utak azonban keskenyek és meredekek, télen ezzel is számolni kell (takarítják a havat, de ki kell várni a sort).

[link]

2018. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

12:

Nem tudom, hogy jönnek a képbe a te igényeid.

Én valaki mással beszélgetek, azzal, aki a kérdést feltette.

TÉNY, hogy a találati halmazban olyan házak vannak Budapesten, amilyet a Kérdező megfogalmazott. Nem tudom, te milyet szeretnél, nem fogalmaztál meg igényeket és nem is ötleteltem hozzá.

Minimum 10-15% alkuval szoktam tudni vásárolni. Magyarországon hagyományosan ennyi alku van egy ingatlanban, ez az általános.

2018. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ránézek a tippekre :)
2018. ápr. 17. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!