Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budai vagy pesti lakótelepek?

Budai vagy pesti lakótelepek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ár/érték arányban jobb a pesti oldal.

Viszont sokan úgy érzik, hogy többek az által, hogy ők budaiak és nem pestiek.

2018. ápr. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Mi a kérdés? Szerintem Buda sokkal jobb, mint Pest.
2018. ápr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lakótelepeken keresgélve am block melyikke lehet jobban járni?
2018. ápr. 28. 07:30
 4/25 A kérdező kommentje:

Én is jóval jobb ár/érték arányúnak tartom a pestieket, ugyanannyiért azért a legtöbb helyen jobb minőségű lakást kapni.

Amit első írt, azt néhány esetben én is tapasztalom.


Az érdekel, hogy a lakóközösség, belső (lépcsőház) és külső (parkok, közterületek) tisztaság, hangoskodás, (rosszabb) romák aránya, autólopás, autófeltörés, egyéb közterületen elkövetett bűncselekények, drogosok (akár a házban) - ezekben tényleg jobb Buda?

Buda tényleg zöldebb?

2018. ápr. 28. 12:03
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne jobb Buda? Kultúráltabbak a lépcsőházak, romák aránya kisebb, zöldterületek is elég jól vannak. Persze Pesten is vannak jobb helyek, de nem véletlenül drágább a budai oldal.
2018. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Mindenben jobb Buda. Szerintem ár/értékben is (nyilván én jobban értékelem az árban Buda előnyeit, mint az aki fordítva gondolja).


Talán Békásmegyer nem a legjobb választás Budán a lakóközösség szempontjából, szinte minden más budai lakótelep jobb mint a pestiek.

2018. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Dél-Budán is több lakótelep is hagy kívánnivalót maga után, nem?

Konkrétan a gazdagrétin és esetleg az őrmezőin kívül mindről olvasni rosszakat, és én már láttam mérhetetlen koszt, firkákat, romákat, kis arányú felújított panelházakat, olvastam autólopásokról, de úgy, hogy Facebook-on, láttam olyan parkokat, amik a Népligettel vetekednek. :D

2018. ápr. 30. 09:19
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, akkor miért is tetted fel a kérdést?

Ahogy írod, Számodra Pest.

Ez örök kérdés...van aki Pest párti, van, aki Buda.


Én pl. Buda mellé teszem le a voksom.Levegősebb, kulturáltabb környék.Az ingatlanok értékmegőrzők, főleg az egyetemek közelségében.


Biztos van, de én nem láttam még a budai oldalon annyira lepusztult, drogosokkal/alkoholistákkal teli területet, és bár falfirkát igen, de közel sem annyit mint a pesti oldalon.

2018. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Alkoholistákkal egész Újbuda tele van, de tudok sorolni pár drogos környéket is.
2018. máj. 1. 10:43
 10/25 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem miért tetted fel ezt a kérdést. Ha azért,hogy ócsároljuk Budát,hát akkor rajta, vannak szépszámban olyanok akik kevésbé kedvelik a fővárosnak ezt a részét.


Persze, olyan nincs,hogy az összes drogos/hajléktalan/lumpen elem Pesten él, és olyan se,hogy aki a kézügyességét akarja fitogtatni csak a pesti lakótelepeken teszi ezt.


Mindkét városrésznek vannak jó/élhető és kevésbé élhető részei. Ki hová vágyik és ki mit tud megfizetni.


Ha sétálni kell "csak" szívesen teszem a pesti részen is, legalább annyira, mint a János-hegyi kilátóhoz vagy a Normafához.


Lenne olyan hely a pesti részen is ahol szívesen élnék, de inkább Buda. Részemről.

2018. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!