Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megérheti ez a ház? Nem sok...

Megérheti ez a ház? Nem sok infó van még acélszerkezetes házakról, de ennyiért téglából romos épületet adnak csak.

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 30. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, de én tévednék, hogy Isaszeg, Öreghegy kint van a kattyosban, konkrétan írja a hirdetés, hogy erdő. És ezért ilyen olcsó, és ezért van elektromos fűtés, mert semmi mást nem tudott bevezetni, hagyományosat meg vagy nem akart, vagy nem lehetett műszakilag... mert könnyűszerkezetes.

Nagyon szeretem az őzikéket, az erdőt, meg minden, de ha ezt akarom, megoldom olcsóbban.

Ennek ezért ennyi az ára.

Ha mégis megveszed, lehet az enyém a ciklámen függöny a konyhából? Stipi-stopi

2018. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most lehet én vagyok gyík, de sehol nem látok utalást arra, miből is készült az építmény.

Számomra kérdéses miért eladó egy 1 éves ház, amit az ember jó eséllyel magának épített.

Rendben van-e a tulajdoni lapja, tényleg a beépíthető mértékben került-e beépítésre a telek.

Milyen az infrastruktúra, a környék!?

Én pont azt látom, hogy ennyiért már kevésbé az isten háta mögött is kapni újépítésű téglát.

2018. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ház valóban szép, de a méretéhez, elhelyezkedéséhez képest egyáltalán nem olcsó.


Arra nem látok utalást,hogyan közelíthető meg?

A környékünkön is épült egy ilyen lakóház, viszont út nem vezet oda...Ez nagyon lényeges, mert ha esetleg földúton közelíthetó csak meg akkor az egyáltalán nem alkalmas állandó lakhatásra.


Én ekkora összegért nem venném meg, Isaszeg még Budapest közeli településnek se mondható.

2018. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Isaszegi vagyok. Ez itt ennyiért borzasztóan drága nálunk. A városban egyébként jó élni, utolsó hozzászóló azért erősen téved, amikor azt mondja nincs közel Pesthez. Autóval 30 perc az Őrs, vonattal 35 a Keleti. a 19-23 kerből, vagy Csepelről, Békásmegyerről sokkal több idő beérni a városba. (Attól is függ mi a célod)

Mondjuk ez a ház azért ilyen "olcsó", mert kint van a halál f**zában :D szó szerint. 5-8 perc, mire a város határtól kocsival átzötykölődsz a földutas részen. Nekem lakott ott osztálytársam, hát ha leesett a hó, nem sokat láttunk az iskolában :D Vagy egy komolyabb esőzés, bármi. Közbiztonság így nyilván szintén nulla. Néhány nyaralón kívül gyakorlatilag semmi nincs ott, se gyógyszertár, se bolt, este hatkor leugrani kifliért az külön program :) Ennek fényében szerintem nagyon drága, gyakorlatilag 30 milkáért tiptop 10 éves házakat kapsz bent a városban. Nagyobbakat, szebbeket, jobbakat.

Viszont ha ilyenben gondolkodsz, ne neten keresgélj, mert 11 millióért konkrétan tudok egy 53 nm-est a vasúton túli résznél, ami abszolút élhető. Nem gondolnám hogy neten hirdetik, szóval személyes megtekintésre érdemes.

2018. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Itt van egy lakás, több mint 10 millióval olcsóbb

[link]

Ez meg majd dupla akkora jó környéken és ugyanannyiba kerül :)

[link]

Az Öreghegyen akkor sem venném meg ezt a házat, ha 10 millióval olcsóbb lenne

2018. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De-és sajnos ezzel kezdem a mondatot, az elsőt már hívtam, és egy belülről szép állapotú, de kívülről lerottyant, régi vályogház, a második pedig egy közös ház, ha jól emlékszem osztatlan közös tulajdon, mert őket is hívtam. Egyébként a ház a Fenyőerdő u.-ban van, azt mondta a tulaj, térkép alapján nem tűnik vészesnek.
2018. máj. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!