Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » CSOK. Volt már valaki hasonló...

CSOK. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Röviden:A testvérem "x" 12 évvel ezelőtt felvett egy Fiatalok Otthonteremtési Fészekrakó Hitelt amiben én "Y" adóstárs vagyok.Ezzel egy időben X igénybe vette egyedülállóként a szociálpolitikai (szocpol)támogatást.Én Y a feleségemmel most akarjuk igénybe venni a Csokot.Megkaptunk minden igazolást a kormányhivataltól hogy nem volt megelőlegező kölcsönünk mindent.Már az elbírálásra vártunk volna és szóltak a hitelt folyósító intézettől,hogy nekem Y-nak van ez a fészekrakó akármicsodám és hogy kérjek ki egy igazolást,hogy a támogatási részben (szocpol) nem vagyok benne.A lakáshiteles szerződés másolatát is bevittem,hogy csak a hitelhez tartozom.Volt már valaki hasonló helyzetben?A kormányhivatalban teljesen hüly..nek néztek amikor felhívtam ezzel a problémával,mivel abszurdnak tartom,hogy kiadták az igazolást és nem fogadják el.Szerintetek mit tegyek??
2018. máj. 16. 13:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!