Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vegyek lakást befektetésne...

Hol vegyek lakást befektetésnek maximum ötmillió forintig?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 22:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

"Adok majd egy százast."


Nem, nem!

Előre...

2018. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Öt millióért befektetésnek?!


Sehol.

2018. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmit már lehet kapni 5-ért. Hogy megéri-e az már más kérdés...


Egyébként akárhol is veszel, legutolsó szabolcsi faluban, 5 mFt-ért akkor sem kapsz értelmes házat, ami mondjuk kicsi felújítást követően többért eladható lenne.


Ahol tudsz annyiért venni, onnan a tulaj menekül. Ezt tudomásul kéne venni.


Egyébként meg nyaralónak valót vennék, olyan falun amit sok külföldi látogat (pl. Borsod, Sima település).


Kipofozod, és talán el tudod adni drágábban a környezetre hivatkozással.

2018. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezért az összegért befektetésnek sehol nem érdemes lakást venni. Ha rossz állapotút veszel sokat kell rákölteni, de még akkor se lesz nagyon jó állapotba, ismered a mondás... sz-ból várat...


Albérletbe nem tudsz kiadni egy ennyiért vásárolt lakást, mert ahol ennyiért veszel, ott nem is keresnek albérletet, vagy ha igen, minimális összegért, aminek esetleg bottal ütheted a nyomát.


Nézz szét esetleg egy árverési oldalon, hátha ott találsz.

2018. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ezért írtam lakást, nem házat.
2018. máj. 23. 18:05
 16/24 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, eszembe jutott még pár. Nagykanizsa, Szolnok, Dunaújváros, Táborfalva. Ezeken találni 5 millió körül, ha kicsit felette van, akkor meg lehet alkudni. És mindegyik településen kiadható jó áron. Persze nézni kell, hogy ne gettó közepén legyen, de utána már te választasz albérlőt, és kérhetsz ám bérpapírt, egyéb igazolást is, hogy bebiztosítsd magad. Ugyanez a helyzet Miskolcon, ahol annyian keresnek albérletet, hogy nyugodtan állíthatsz ilyen elvárásokat a jelöltek elé. Nézd meg pl ezt a két lakást, elvileg minkdettő jobb környéken található Miskolci viszonylatban(nekem ne mondjátok, hogy ezeket nem lehetne kiadni 45-55 plusz rezsiért havonta):

[link]

[link]

2018. máj. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os nagyon ügyes vagy, eszembe nem jutott volna Miskolc, és ezeket tényleg ki lehet adni, ha nem is annyiért amennyit írtál, de 30 e/ft-ért bizonyára.

Miskolcon viszont elég nehéz munkát találni, a bérek jóval alacsonyabbak mint nyugaton, vagy Budapest vonzáskörzetében, tehát lehet,hogy megbízható fizetőképes bérlőt is nehezebb találni.

2018. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Miskolc... az megvan, hogy nem véletlen kerülnek annyiba a lakások? Lehet minden harmadik panelszomszédod rézműves...
2018. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tippnek annyi, hogy a keresőben 6 milliót állíts be, mert alku szokott lenni az irányárban.

És az állapotot is állítsd be, én a közepes állapotot is mellőzném, jótól fölfele vennék.

2018. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

17: Nem olyan biztos, hogy annyiért. 20 nm-esek mennek 30 ezerért, de egy 35 nm 1,5 szobás simán 55 ért, és rosszabb helyen. A Kuruc utcai kifejezetten jó befektetés lenne, én 55 alatt nem adnám ki, és megpróbálnám megvenni 5 millióért. A másik pedig, hogy vannak ám Miskolcon egyetemisták is szép számmal, és minimum annyi normális melós is, mint amennyi bajos. A fizetések azért jóval barátibbak, mint néhány éve, bármelyik gyárban meg lehet keresni 140-150-et. Két főnek az már 280-300, a lakás meg rezsivel mondjuk 80-85. Azért bele nem halna, aki tisztességesen dolgozik, még ha gyári vagy egyéb fizikai munka is az.

18: Tisztában vagyok vele, de ez máshol is igaz. Az is jogos, hogy Miskolc az egyik legrosszabb ilyen szempontból, de itt is vannak jobb környékek. Pont ezért az Avasi lakásokat nem is linkeltem be. Ez a kettő normálisabb helyen van, de mint mindenhol, itt is igaz, hogy el kell menni, meg kell nézi, körbe kell kérdezni. Csak így lehet. Mindenesetre a Kuruc utca paneles részének jó megítélése miatt azt a lakást egészen biztosan megnézném. Egy normális, dolgozó párnak, vagy 2-3 egyetemistának kiadnám.

2018. máj. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!