Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Komlón milyen az élet? Miért...

Komlón milyen az élet? Miért olcsóak a lakások? Van munkahely? Jó ott élni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olcso lakas = nincs se munka, se elet. Ha lenne, az emberek oda akarnanak koltozni, es felmenne a lakasok ara.
2018. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Varrodákba van állandóan felvétel (mert nagy a fluktuáció...)

Dombóvárra viszik-hozzák autóbuszokkal a dolgozókat. (Azt, hogy mit dolgoznak, ne tőlem kérdezd.)

2018. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem élek Komlón ugyan, csak egy csoporttársam, de sok a C-típusú állampolgár arrafelé.
2018. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Én is C-tipusú állampolgár vagyok, Komlótól 20 kmről származom, és épp a pécsi tudományegyetemen tanulok...

Kvára nem jelent semmit, köztetek is van rengeteg tolvaj és gyilkos is...

2018. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De azt írd le, hogy jó hely? Vagy nem?
2018. máj. 30. 08:19
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Megválaszolhatatlan... menj el, nézdd meg...

Számomra unalmas, csendes, soha semmi nem történik.

Én sosem értem meg azokat akik vidékre vágynak.

2018. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

#6

Honnan nézve vidék?

Pár száz leleket számláló falu lakójának ez már nem 'vidék', hiszen járási székhely is.

Pesti lakosnak pedig az egész ország bármelyik települése is 'vidék'.

2018. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem a pesti lakosok véleménye, hogy pesten kívül minden más "vidék", ez közigazgatásilag is így van definiálva. Csak a szűk látókörű vidékiek triggerelnek be ezen, hogy ezt a köcsög pestiek gondolják így. Mondom én ezt úgy, hogy életem első 20 évét vidéken éltem.

Azóta semmi pénzért nem vállalnám be újra, hogy vidéken éljek, főleg kertes házban. Egyetlen előnye, hogy kiengedhetem a gyereket az udvarra anélkül, hogy bármi baj érje. De ettől függetlenül ha vidéki az ember és nem helyben van a munka, akkor időrabló, a ház körül mindig van mit csinálni és "szerencsére" ez utóbbi az egyetlen dolog ami elfeledteti velünk, hogy amúgy semmi élet nincsen. Persze nem mondom, jól esik 3-4 havonta lemenni vidékre 2-3 napra, de amilyen jólesik az első nap olyankor, hogy csend van és nyugi, ugyanannyira jó visszatérni a vérkeringésbe is. De szerintem kinek mi...tősgyökeres pesti barátok meg kertes házba vágynak egytől egyik.

2018. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Komlón élek. Nyugodt a városrész, ahol lakásom van.


Munkahely nincs, én is Pécsre járok.

2019. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik jó városrész ott Komlón?
2020. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!