Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpalota, Rákospalota milyen...

Újpalota, Rákospalota milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés

Vidékről szeretnénk felköltözni a családdal. Lehetőleg kis 2 szobás családi házat vásárolva.


Ezt a környéken ajánlották eddig olyanok, akik BP-n laknak.


30 millió Ft-ot szánnánk rá, de nem igazán van helyismeretünk.



2018. jún. 19. 20:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
26%
Hát attól függ melyik része , de újpalota kemény hely az biztos.Én laktam ott de nem költöznék vissza semmi pénzért a XV kerbe
2018. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Halálnak a retkes farkán van kinn mind a kettő.
2018. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Akkor már inkább Újpest, igaz, drágább is.
2018. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

újpest nagyon szép!

ismerősöm újpalotai, panelben lakik, nekem jó környéknek tűnik

2018. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Rossz közlekedésű, messze van, nem jó környék, főleg újpalota.
2018. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Újpalotai vagyok, kérdés, hogy mitől van messze? Budától? Mert attól igen. De még mindig közelebb van mint bivalybsznád. Van közlekedés így eljutok ahova kell, szóvan nem értem sose ezt a messze van dolgot. úgy írnak, mintha egylértelmű lenne, hogy ők hol vannak, meg mihez kéopest messze. Szerintem a közlekedés jó mondjuk, de én eredetileg vidéki vagyok, nem belvárosi, mindig meglepődöm, hogy van élet meg busz. Jah, az utak retek szarok. A lakótelepen van egy két hülye. Én családi házak tekintetében inkább a 16 kert ajánlom. Nem olyan gettós. Épülnek a házak, mint a gomba.
2018. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
20%
XV. kert en hagynam ugy ahogy van. Ujpalota, Rakospalota is eleg putto kornyek. XIV.-be vagy XVI-ba ennyiert meg nem kapsz. Vagy nezz messzebb vagy lakas.
2018. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

6-os, az ötös válaszoló vagyok.

Egyrészt igen, Budától nagyon messze van, minden értelemben, de leginkább a tényleges fővárostól. A színházaktól, az Operától, az éttermektől, a kiállításoktól, a múzeumoktól stb.

2018. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
#6 nekem Budapest lényegi része a körúton belül van, kb. minden ott van, ami érdekes (leszámítva a repülőteret :) Budán lakom, de nekem az is messze van a lényegtől :D
2018. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
#7 a "puttó" szót még nem hallottam ebben az értelemben xD értem, hogy a "putri" és a "gettó" keveréke, de nekem vicces :)
2018. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!