Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpalota, Rákospalota milyen...

Újpalota, Rákospalota milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés

Vidékről szeretnénk felköltözni a családdal. Lehetőleg kis 2 szobás családi házat vásárolva.


Ezt a környéken ajánlották eddig olyanok, akik BP-n laknak.


30 millió Ft-ot szánnánk rá, de nem igazán van helyismeretünk.



2018. jún. 19. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
De éltetek ott egyébként? Mert én igen és teljesen jól elvagyok. Mondjuk nekem nincsenek nagy igényeim, meg nem is szeretnék a belvárosban lakni. Csak nem értem miért kell így lehurrogni, azért mert nem buda. Valami budai szokás ez, mert több budai ismerősöm is nyíg ha meg kell mozdulni, és valami nem az utca végén van.
2018. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
83%

Újpalotán lakom 1 éve, nekem az egész egy kellemes csalódás.


"Egyedülálló" a környék: csóróság van de bűnözés nincs. Szerintem részben azért mert semerre sincsenek szociális bérlakások a bajos elemeknek.


Kevésbé szálltak el az árak mert elég messze van mindentől. Ha rugalmas melód van akkor az sem gáz, reggel hét után már a 133E, 8E, 108E, 7E eléggé vágtat, a Tisza István térnél sincs már ilyenkor dugó. Az utazó közönség elmegy, hálisten nem Kőbánya szint.


Parkolás szar de mindenhol fejlesztgetik, félévente adnak át egy új kövezett parkolót (fák maradnak). Motorral járok dolgozni a Budafoki útra (a város ellentétes pontja), 40 perc alatt bent vagyok akkor is ha fejre áll a város (Putyin, Merkel és Xi Jinping egyszerre látogat).


M3-M0 közel (Praktiker, Obi, Auchan, Metro), Ázsia center és Polus szó szerint köpésre.

2018. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen rendben van, ott vettünk egy éve lakást a gyerekemnek. Szeret ott lakni. A közlekedés nagyon jó, 20 perc alatt ott vagy a Keletinél.Onnan meg eljutsz bárhová.
2018. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan "putris"
2023. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!