Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Örs vezér tere közelében,10....

Örs vezér tere közelében,10. kerület Gyakorló utca és környéke milyen környék lakásvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés

Kinéztünk ott egy szép panelt, rendezett lépcsőházban.

A közlekedés jó, de a közbiztonságról nem tudok semmit.

Nektek van infótok? Mennyire "gázos"?

Nappal gondolom semmi baj nincs a nagy tömeg miatt, de éjszaka?


2018. júl. 31. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
"szép panelt" hahahaha...
2018. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg szép. :)

A ház panelprogramos, a lépcsőház is felújított, kivéve a lift.

A lakás pedig tavaly lett teljes körűen felújítva :)

2018. júl. 31. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:

2 Az hogy fel van újítva semmit nem jelent, mert ha Mekk mesterek csinálták, akkor neked duplába fog kerülni a jó szakember.

Nem jó környék, mindenféle etnikummal, állandó bűz, állandó átmenő forgalom, lesz max.2-3 órád amikor nyugi lesz éjjel.

Ágyi poloskákkal is fertőzött stb.

2018. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az Árkádban dolgozom és a Gyakorló utcai oldalára szoktam kimenni cigizni - hát mit mondjak, elég tré alakok járkálnak, ott van egy játszótér is, akörül is elég ijesztő figurák őgyelegnek... magát a lakótelepet nem ismerem amúgy, de nekem nem lett róla jó benyomásom.
2018. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a legvészesebb környék, de nem is a legjobb. Ha van más lehetőség, inkább arra nézelődj.
2018. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is 10. kerületben lakom fél éve, én azt mondom h kerüld minél messzebb. Nagyon biztonságtalan a környék főleg este. Sok a kisebbség és nappal se mindig hűha de biztonságos a tömeg miatt. Sajnos rengeteg a kisebbség, sok a munkásszálló is szóval :/ Azért mert szép a lakás nem érdemes rögtön neki futni szerintem. Remélem tudtam segíteni :) Amúgy és most költözök a 16. kerületbe, na azt a helyet nagyon tudom ajánlani :) régen laktam 10 évet csak ide oda kellet költözni de mindig is vissza vágytam oda.
2018. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én itt lakom, szerintem tök jó hely. Hol vettél végül?
2019. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!