Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek is nagyon túl van...

Szerintetek is nagyon túl van árazva ez az ingatlan?

Figyelt kérdés

Budapest központjától 42 km-re lévő faluban található. Vidéki megyeszékhely kertvárosában az ilyeneket 40 millióért árulják:

[link]



2018. aug. 9. 08:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
50%
Pláne hogy Duka egy ezerfős falu. Egy lerobbant unalmas falu. Buszközlekedés alig. Eszedbe ne jusson. Akkor inkább Vác. M9ndjuk az is egy koszos város. És nég mondják hogy ezek az árak reálisak. D. Legyen már újra válság!
2018. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Hát a II. vagy XII. kerületben, a budai hegyvidéken reális lenne, egy pitsa koszos alkesz földutas putri faluban 22 misi is sok érte.
2018. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha...az ingatlanos szerint folynak a tárgyalások. :) Voltam én is ezekben a körökben, mint vevő. A telefonban még azt mondta, hogy ajánlatot tettek az ingatlanra, mire odamentünk már megnézték előttünk 3-an, szerintem azt se tudja ilyenkor, hogy kinek mit hazudik, mert utána közölte, hogy gondoljuk át nyugodtan, van időnk. Maverick után félig szabadon: Akkor higgyél ingatlanosnak, mikor ló legel a sírján!
2018. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt mindenféle kor, pl. atomkor, számítógépek kora, űrkorszak, Beatles-kor stb.

Most épp a szélhámosok korát éljük.

2018. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez egy erős 28-30 milliós ház lenne, ha Budapesttel határos városban árulnák. Alku után.

Vácduka nem ilyen város.

Ezeknél már csak a talpszelemenig felázott falú 60 éves kettérepedt agglomerációs házak jobbak, 28 milliótól. :D

2018. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!