Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanvásárlás előtt szoktál...

Ingatlanvásárlás előtt szoktál tájékozódni arról, hogy mennyire szennyezett egy település?

Figyelt kérdés

Na, mibe fogadjunk, hogy nem?

Pedig nagyon fontos, hogy a nagy ingatlanvásárlási láz csitulása után ne tedd tönkre magad és szeretteid életét.

Hasznos lehet megnézni a nagy ipari szennyezőforrásokat, sőt, a szmogtérképet is. Ugye?

[link]

Szmogtérképek:

[link]



2018. aug. 21. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor ez azt jelenti, hogy mielőtt lakást veszek meg kellene néznem ezen oldalakat, el kellene borzadnom és hiába van a munkahelyem Pest megyében (ahova vidékről jöttem), Mezőberénybe kellene költöznöm, mert ott kevésbé szmogos, poros a környék és nagyon ipar sincs. Tök logikus.

Azt felejted el kedves kérdező, hogy nyilván minél több az ipar, annál több a munkalehetőség. És minél több a munkalehetőség, annál több az ember, tehát több a szmog is.

Ennek ismeretében mindenki szabadon dönthet, hogy a szmoggal, ipari szennyezők közelségével károsítja-e az egészségét, vagy a pénztelenség miatti állandó idegeskedéssel, minőséginek nem nevezhető ételek fogyasztásával, stb. És természetesen most nagyon lesarkítottam a kérdést (ahogy te is).


Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak nekem pl. nagyon tetszik Százhalombatta városa és amikor lakást kerestünk ott is nézelődtünk. Vérzett is a szívem rendesen, de sajnos nincs az a pénz, hogy én arra a környékre költözzek. Tehát igen, valamilyen szinten szerintem mérlegeli ezt az ember, hisz a környékbeli nagyobb ipari létesítményekről azért tudni lehet különösebb utána olvasgatás nélkül is. Ahogy jobb esetben a forgalmi helyzetből is, amiből meg következtetni tudsz a szmog helyzetre.

2018. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na, ugye, ugye!

Az életösztön csak felülkerekedik az emberi butaságon, és nagyon remélem, hogy előbb-utóbb a kapzsiságon is.

2018. aug. 23. 10:14
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

6

Imádom, amikor a hülye okoskodik. És csak saját magát találja viccesnek. Olyan cuki.

2018. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megosztok itt egy tényleg hasznos infót, erre jön a fintorgás, a szarakodás. Remélem nem az óvodába nyitottam be véletlenül.
2018. aug. 23. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!