Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanosok nagy része miért...

Ingatlanosok nagy része miért nem tesz fel fényképet az ingatlanról?

Figyelt kérdés
Ha pedig felhívom őket és megkérdezem az utcát, házszámot, hogy legalább meg tudjam nézni kívülről, akkor nem mondják meg.
2018. okt. 6. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, hogy a vevők ne tudják kicselezni. Megvennék a háta mögött, ugrik a jutalék. Nem szeretem őket, de azért valamiből nekik is meg kell élni. Ha kizárólagos megbízás van, ott vannak képek. Ott próbálkozz.
2018. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan ingatlanosokat, akik nem tesznek fel képet, fel sem hívtam. Minek titokzatoskodik? Eladni akar, vagy zsákbamacskát árulni. Nekem is volt ingatlanosom, de annak az volt a célja, hogy minél több képet tegyen fel, sőt rajzot a lakás elosztásáról. Százszor nagyobb volt az esély az eladásra. Lehet, hogy néha bebukott, mert a háta mögött intézkednek, de a megbízásai számával bőven kompenzálta.


Utáltam, amikor lakást kerestem és a hirdetések szinte egyenszöveggel mentek, nem voltak fotók, sem a környék, hogy egyáltalán merre van. Tovább is görgettem azonnal.

2018. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék az első válaszhoz, hogy ha kizárólagos se mindig tesznek fel kívülről képet (sőt, általában csak előnyös képeket tesznek fel, sokszor a lényeget kihagyva), egyszer telefonban rákérdeztem hogy melyik ház ez (tudtam am. melyik), csak habogott hogy háát nem mondhatja meg... holott nem lehetett volna kijátszani.
2018. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!