Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest melyik része biztonsá...

Budapest melyik része biztonságos még, ami megfizethető is?

Figyelt kérdés

Úgy látom, sajnos egyre jobban pusztul le a főváros nagy része és romlik a közbiztonság. Ezzel egyébként az ismerőseim nagyja is egyetért.



Nos, egy tök jó lakásban vagyok, korszerűtlen néhány dolog, de a rezsi így is alacsonyra jön ki, a lakás pedig jó, aki feljön, annak is mind tetszik. Alkalmas lenne egy gyermeket nevelni vagy családalapításba belekezdeni és közben pl kertesházra félretenni.


Viszont a mi környékünk elesett, egyik nap is félve jöttem haza sötétedés után.


2 tényező rontja nagyon a ház lakásainak értékét. Ha ezt megírom, azzal megírtam a címemet is, tehát... Maradjunk annyiban, hogy 2 tényező, ami maradni fog és rontja a lakások értékét.


Tippem szerint így Csepelre is úgy tudnék költözni, hogy kisebb, rosszabb lakásba.


Ti mit tennétek?


Melyik rész nem pusztul annyira és még megfizethető?

Várjam meg az újabb válságot?


2018. okt. 7. 08:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

55 nm, az ingatlanlufi előtt kb 12, nagyon esetleg 14 milliót ért, most talán 20-ért még kellene valakinek... Talán.

Nem panel, beton-tégla, hasonló az újakhoz

2018. okt. 7. 08:47
 2/20 A kérdező kommentje:

Mi a gond a kérdésemmel? :(


Számomra ez egy nagy gond, fogalmam sincs, hogy oldom meg.

2018. okt. 7. 16:02
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Szia, maga a főkérdés butaság egy városi ember fülével, a kérdező mindig oylan vidéki, aki nem járt még városban, elképzelése sincs a világvárosokban való életről, és naponta megkérdi valaki, és ha legördítesz, 5 témaazonos topicot ajánl fel a rendszer.

Amit a részletezésben írsz, azt meg itt lakva a várost jobban megismerve tudod megoldani, a dinasztiám 5 generáció óta budapesti minden ágon, de mi sme ismerjük annyira a várost, hogy minden zugról tudjuk, milyen

-ami egyébként pár év alatt teljesen átíródik mindenhol, a fentiek fényében pedig nem érthető, milyet keresel igazáól és mi a problémád.

Az igatlanok értéke pedig jóval afölött van, amivel példálóztál.

Világképet, helyismeretet, komplett ingatlanpiaci tájékozottságot nem lehet kommentben adni.

2018. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az én lakásom annyit ér, amennyit írtam. Sajnos ennyi, pont.



A gond, hogy nagyon romlik a közbiztonság.

Egész Budapesten, mindenhol, ahol járok, de ha egész Budapesten kétszeresen romlott, akkor a lakóhelyemen tízszeresen.



Tegnap majdnem nem mertem hazamenni.

2018. okt. 7. 17:33
 5/20 A kérdező kommentje:

Egy "világvárosban" ne az legyen már a normális, hogy:

- Az aluljáróban a bolond nő a fallal üvölt

- a másik aluljáróban romák üvöltöznek, veszekednek egymással vagy tizen a metró előtt

- a drogos támogolyogva, imbolyogva háttal tantorog fel a villamosra

- a részeg az autósokkal szemben, a nyílt utcán pisili le a bokrot, pár méter múlva a piroson az autók elé sétál (70-es táblás út).

- a sarkon a hajléktalan guberál

- a sötétben további drogosok üzletelnek


Ez két este történése.


- a sarkon, szelektív hulladékgyűjtők mellett szemétdomb

- havonta kirabolnak valakit a térfigyelő kamera mellett

- ha van előkertetek, azt teledobálják szeméttel (akasztanák inkább fel a szemetet a térfigyelő kamera antennájára)

- a járműveket feltörik

- a nők után kiabálnak, a kocogó nő minimu s...repacsit kap


Stb-stb

2018. okt. 7. 17:45
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

"A gond, hogy nagyon romlik a közbiztonság.


Egész Budapesten, mindenhol, ahol járok, de ha egész Budapesten kétszeresen romlott, akkor a lakóhelyemen tízszeresen.



Tegnap majdnem nem mertem hazamenni."


Miért, hány gyilkosságot láttál út közben? Esetleg fegyverrel szaladgáló gyereket hányat?

Ezek pedig gyakori jelenségek sok világvárosban.

Te figyelj, nem értem, miről beszélsz!

Budapest egy kiemelkedően jó közbiztonságú város. A legkétségbeesettebb ember is inkább könyörög, hogy vegyél neki zsemlét, de nem támad meg.

2018. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5: Ezek minden világváros jellemzői, és az égvilágon semmi közük a közbiztonsághoz.

Szociális kategória.

2018. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Ez a 3 közbiztonsági dolog valóban, de én soha nem tapasztaltma, nem is láttam:

- havonta kirabolnak valakit a térfigyelő kamera mellett

- a járműveket feltörik

- a nők után kiabálnak, a kocogó nő minimu s...repacsit kap


Te hányat láttál ezekből, vagy mesélte neked ismerősöd, hogy látott ilyet?

Ezek nem normális dolgok, és bírósági eljárás lesz belőle.

2018. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez a 3 közbiztonsági dolog valóban, de én soha nem tapasztaltma, nem is láttam:


- havonta kirabolnak valakit a térfigyelő kamera mellett --> Az egyik egy nagyon jó ismerősöm, aki így járt, de a lakóközösségünkben még rengetegen.


- a járműveket feltörik --> Rendszeresen láttam reggelente az üvegtörmeléket, esetleg a betört szélvédőjű járművet magát is.


- a nők után kiabálnak, a kocogó nő minimu s...repacsit kap ---> Átéltem. A "pacsit" is.

2018. okt. 7. 18:04
 10/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk a popsimra a Margitszigeten, koraeste is kaptam pacsit, úgy, hogy mellettem volt az exem.
2018. okt. 7. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!