Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Józsefváros eredetileg jónak...

Józsefváros eredetileg jónak mondható, de romló részéről megéri Csepelre költözni?

Figyelt kérdés

Csepelre, elsősorban a HÉV környékére, ár miatt panelba?

Levegő minősége miatt nem aggódom, zaj közepesen zavar. A tömeget, nyüzsgést utálom.


2018. okt. 13. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire nem éri meg?
2018. okt. 13. 22:32
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi van Csepelen, ami miatt nem éri meg oda menni?

Több ismerősöm is lakik ott, szeretik, van, aki most költözött.

2018. okt. 14. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg
2018. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na akkor hova éri meg?


Nem olyan ez is kicsit, hogy szeretik az emberek ráhúzni egy-egy környékre, hogy rossz, közben semmi gond nincs ott?

2018. okt. 14. 12:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt írod Józsefváros jó környékéről. Csepelen is vannak nyugisabb részek, de akkor már két jó közül inkább Józsefváros, központ közelibb. Vagy ha romlik akkor két rossz között is megint csak ugyanez. Ha Csepelen jobb környéken találsz, mint a jelenlegi, akkor miért ne. Sok múlik az egyéni helyzeteden. Van lakásod amit el tudsz adni jó árban, melőtt elszaródik a környék? Akkor ne várj. Biztos vagy benne, hogy romlani fog a jövőben is? Ha nem, akkor viszont az ingatlanod ára is felmehet még, és akkor élni sem lehet olyan rossz. Mérlegelj. Csepel persze nyugiisabb, ha találsz egy jó helyet azon belül
2018. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyik nap egy huszonéves évei végén járó, aránylag nagy darab srác parkolt épp le, amikor nyitottam a kaput majd megvártam őt, hogy bejöjjön (lakótárs).

Akkor vettem igazán észre, hogy félni szoktam a kapualjban. Óvatos szoktam lenni és körbenézek, vannak-e emberek, sietek stb.

Most, hogy ott volt a srác, nem volt bennem ez a félelem és az egész dolgon magam is meglepődtem.

2018. okt. 14. 12:42
 9/12 A kérdező kommentje:

NEM a Palotanegyedben lakom ám.

Bár annak is vannak olyan részei, amit nem értek, miért hájpolnak annyira (Corvin mögötti rész, mármint a Rókusnál levő Corvinra gondolok!!).

Mondjuk ott szerintem nem félnék a kapualjban.

2018. okt. 14. 12:43
 10/12 A kérdező kommentje:

A központi elhelyezkedés és jó közlekedés fontos nekem.

Persze a zsúfolt, nyüzsgő, szorosan épített, fátlan, emberekkel teli belvárost nem bírom. A Nagykörúton belül egy hét alatt megőrülnék, sőt, a Nagykörúton kívül is még általában zsufinak tartom, ahogy a II. kerület vagy Újbuda belső részét.



Ilyen Kelenföld, Óbuda, Vizafogó stb a köztesrész számomra ebből a szempontból.

Ez a 3 tetszik is. :D



Nade nyilván megfizethető verzió kellene és Csepel egész aranyos hely, olyan, mint egy kisváros.

2018. okt. 14. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!