Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Baja környéke milyen hely?

Baja környéke milyen hely?

Figyelt kérdés
Google-n nézem, nekem nagyon tetszik Baja környéke, a 20-30 km-es körzetében lévő falvak. Az ingatlan árak se húzósak, de gondolom ilyen világvégi falvakban ez nem csoda. Nekem tetszik a hely, így virtuálisan, de ha annyira rossz hely, akkor nem költözöm oda.
2018. okt. 20. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vidéki, semmi nagy pozitív vagy negatív extra dolog. Mindenki próbál normálisan élni és ezt a többiektől is elvárják. Nem gettós. Nem jellemző a Hős utca állapot.
2018. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez szuper. Mondjuk nem csak Bács, de többi alföldi település is tetszik, mint pl. Hajdú-Bihar, Szabolcs, Békés, stb. Persze nem a gettós helyekre, hanem amiken látszik, hogy nem elhanyagolt hely, az sem baj, ha buszoznom kell, meg kertet rendezni, de jó látni, hogy 10 millió alatt is van élhetőnek tűnő 2 szobás ház ezeken a vidékeken, olyan nyugisnak is tűnnek.
2018. okt. 21. 00:13
 3/14 anonim válasza:
Én Baján nőttem fel, sok kedves "takaros" normális rendezett falu van a környéken. A természet szépsége és közelsége előny. Nagyon sokat tesz hozzá az ember életminőségéhez. Ha írsz konkrét falvakat, melyikre gondoltál, akkor írhatok még én is.
2018. okt. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egyik ilyen Rém nevű település. Egyik videós is ott lakik.
2018. okt. 21. 18:21
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg azok rendezett utcák is nagyon tetszenek, errefelé, ahol most lakom össze-vissza mennek az utcák, tiszta gaz minden. :(
2018. okt. 21. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs messze onnan Ruzsa, viszonylag új falu, rendezett, szép, tanyákkal körülvéve.
2018. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De mitől olcsók relatíve ott a házak?
2018. okt. 21. 20:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké világvége, de azért Baja sincs messze.
2018. okt. 21. 20:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy lepukkant somogyi faluban is hasonló áron mennek a házak. Szóval nem értem.
2018. okt. 21. 20:41
 10/14 anonim válasza:
100%
Rém, óó nem ismerem személyesen, de nagymamám ott élt, ott nőtt fel és egész gyerekkoromban csak áradozást hallottam a bűbájos, boldog kis falujáról.
2018. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!