Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Szegedre költözni?

Érdemes Szegedre költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátommal egy jóidejegondolkodunk , hogy Magyarorszagra költözünk (a pénz nagyjából meg is van a házra)de addig is jó lenne tájékozódni. Szegedre gondoltunk , hogy ott vennénk házat, mert egy elég nagyváros, nincs messze a határtól és a házak sem olyan vészesen drágák mint mondjuk az ország középső és nyugati felében.Rengeteget olvastunk róla, és néztünk vodeókat is, az a helyzet, hogy napról-napra jobban tetszik. Na és akkor ez így mind szép de:

Milyen a munkalehetőség ott? (Én ujságíro vagyok, és rádiós barátom meg inkabb sofőrködne pl árúkihordás)

Milyen az életszinvonal?

Milyen a közösség?

Igazából a munka miatt aggódunk a legjobban, mert oké hogy megvesszük a házunkat, de valamiből élni is kéne. Ha idáig már elolvastad és válaszolsz azt nagyon-nagyon szépen megköszönöm. 😊



2018. nov. 17. 00:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%

# 10 Hogy a jó életbe tudjátok egy a kérdést a politikához kötni. Nem tudom feltűnt-e de itt senki sem beszélt politikáról rajtatok kívül...

Fogjátok már fel, hogy a saját életetekért nem a politikusok a felelősek. Amennyi energiát belefektet némelyik ember abba, hogy szidja a kormányt vagy az ellenzéket (extrém esetben mind kettőt) annyi energiából már belőletek is milliárdos lehetne... Hihetetlenek vagytok komolyan. Nézzetek magatokban, olyan könnyű mást hibáztatni a saját sikertelenség miatt, de magunkba nézni az már jóval nehezebb feladat tudom...

2018. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!