Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nő a legtöbb ingatlanos?

Miért nő a legtöbb ingatlanos?

Figyelt kérdés

Szerintetek van korreláció aközött, hogy milyen közvélemény van a legtöbb ingatlanosról és hogy a legtöbb ingatalnos nő nemű?


10ből 1 ingatalnos férfi.



2018. nov. 30. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem igaz. Pár éve kerestem lakást, sok ingatlanossal találkoztam. Teljesen vegyes volt a kép, nemek tekintetében és életkorban is. És a képességeik tekintetében is elég vegyes volt.

Általában nagyobb, országosan ismert cégeknél, hálózatoknál értelmesebb emberek dolgoztak, mint a kis helyieknél. Ennyi tanulságot tudtam leszűrni.

2018. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a fordítja igaz, nálunk 10 ingatlanosból 1 nő.
2018. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanközvetítők között végzett felmérés alapján a legfiatalabb szakmában dolgozó alig múlt 20 éves, míg a legidősebb aktív értékesítő 74. életévébe lépett már. A szakma átlagéletkora 44 év, a nemek közti arányok versenyét a hölgyek nyerték 60-40%-os megoszlásban.
2018. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem idáig csak férfi ingatlanosokkal volt dolgom.

Öt esetből ötször. Persze ez nem zárja ki, hogy több a nő, de nekem így sikerült.

2018. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte vagy teljesen csak férfiakkal találkoztam...
2018. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Hány nőt, és hány férfit láttok ezen a fotón? [link]
2018. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Én fele-fele arányban ismerek, de lehet, hogy több volt a férfi, 6/4 arányban.

Kb. 300-zal találkoztam eddig személyesen. Hirdetésben talán még többször van férfi név, 7/3 arányban.

2018. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

6:

[link]

:)

2018. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert a vérükben van a hazudo...akarom mondani a "másképp megfogalmazás", dolgok megcsavarása, kozmetikázása és azt hiszik, hogy egy csinos mosoly mögé bújva egy putrit is el tudnak adni. Szerintem korrelál a dolog, bár volt sunyi férfi ingatlanossal is dolgom, de BUTA, sunyi és inkompetens ingatlanos az mind nő volt akivel találkoztam eddig. Gyertek gyertek, kövezzetek meg! :)
2018. dec. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én pasas létemre elmennék ingatlanosnak, nem tudom meddig bírnám. Most hirdetek egy autót, és teljesen kivagyok a vevőktől. Egyszerűen nincs idegrendszerem hozzájuk.

A nők meg valahogy....mintha másképp kezelnék ezt.

Én eddig egy pasas ingatlanossal találkoztam, jófej volt, teljesen más, mint én.

De szerencsére inkább női ingatlanosokkal találkoztam, velük valahogy jobban megértem magam.

2018. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!