Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha idáig csak ingatlanos...

Ha idáig csak ingatlanos jelentkezett, akkor valószínűleg túláraztam az ingatlant?

Figyelt kérdés
1 hét alatt tudom hogy nem kell csodát várni, de kb 15 ingatlanos felkeresett már, viszont egy vevőjelölt sem. Pedig netes böngészéseim - árelemzéseim alapján reális áron árulom a lakást.

2018. dec. 1. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem ingatlanos által kelt el a lakásom, összességében nem volt sok érdeklődő. Kb. 4 hónapig volt fent a hirdetés, ezalatt szerintem 10-en sem voltak megnézni a lakást. Augusztusban kelt el, amire szintén azt mondják, hogy uborkaszezon. Nekem nem volt sürgős az eladás, de az árban max. pár százezret voltam hajlandó alkudni. Persze volt, aki egy órán keresztül magyarázta, hogy milyen hülye vagyok és lobogtatta a vételi ajánlatot (az ingatlanos mondta, hogy nagyon magabiztosan azt mondták úgysem fogok nemet mondani a több milliós alkura), de hát nemet mondtam és pár hét múlva meg is érkezett az a vevő, aki pont olyan lakást keresett és az árfekvést is megfelelőnek találta. Kitartást!
2018. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!