Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeged vagy Nyíregyháza?

Szeged vagy Nyíregyháza?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Szeged.

Csongrád megyétől még nem áll az emberek haja az égnek, na de Szabolcs ...!

2018. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem megyére, városra lennék kíváncsi, konkrétan. Köszönöm.
2018. dec. 4. 14:45
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Bár a várost is megírtam, de a megyéről kialakult kép kihat az abban levő városra, megyeszékhelyre is.
2018. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na, azért Makón és a környéken is vannak telepek, meg szépséges dolgok...


Vagy teszem azt Röszke, Szerb határ stb...



Ezért kérdem, hogy munkahely, lakhatás, biztonság szempontjából melyik a jobb? A médián keresztüli megítélésen kívül.

2018. dec. 4. 15:15
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Én Nyíregyházán nőttem fel, éltem Pesten 7 évig, most Miskolcon pár éve. Semmilyen atrocitás nem ért Nyíregyen, szerintem szép tiszta város, Miskolcon már azért láttam buckalakó-apokalipszist. Viszont Pesten sem érzetem magam nagyobb biztonságban. Szóval szerintem családos felnőttként élhető Nyíregyháza, a biztonsággal nincs gond.

Munkahely viszont nincs sok, arra azért nagy a panasz. Illetve fiatalként programlehetőség is nulla, pénteken tele a kocsmák, szombaton kihal minden, normálisabb koncertek, események, szórakozóhelyek nincsenek egyáltalán. Van egy színház, meg szép a Sóstó a strandjával, állatparkjával és ennyi.


Szegedet nem ismerem.

2018. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2018. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, az 1. válaszolónak miért áll égnek a haja Szabolcs megyétől, valószínűleg még életében nem járt itt. Szegedet nem ismerem, de Nyíregyháza egy nagyon szuper hely. Óriásit fejlődött az elmúlt évtizedekben, élhető, emberléptékű, gyönyörű nagyváros.
2018. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
72%
Egy biztos, az utóbbi években tényleg nagyot fejlődött Nyíregyháza. Ha Huszár-telepet és a Sport utcai cigánysort leszámítjuk, én még ennél tisztább nagyobb városban aligha jártam.
2018. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
84%

Én szegedi vagyok mióta élek. Szép, tiszta és élhető a város (vagyis most éppen nem, mert útépítés miatt fel van dúrva majdnem az egész). A tömegközlekedés szerintem baromi jól meg van oldva, tanulás/meló szempontjából meg nem vitás, hogy az egyik legjobb hely az országban.

Makón sincs semmi egetrengető, szerintem az is jó hely. Röszke és Ásotthalom környékén a migránsáradat idején volt egy kis riadalom, de mostmár ott sincs semmi. Úgyhogy nem kell félni.

2018. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
84%

Ja, meg nem tudom, hogy a TV-ben, újságokban mennyit pampognak még a menekültekről/illegális bevándorlókról (pl. még nyáron egy budapesti ismerősöm kérdezte, hogy igaz-e hogy ezek a jóemberek képesek bemászni a kerítésen, meg betörni az ablakokat, hogy vizet kapjanak... WTF?! A hónap vicce), de nagyon komolyan, szigorúan védik a határt, + a kerítés még mindig áll.

Speciel, én személy szerint, egy darab migránssal nem találkoztam az elmúlt pár évben. Az áradat idején lehetett látni párat a vonat- és buszállomáson. Ennyi, azóta semmi. Szóval ha ettől félsz, megnyugtatlak.

2018. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!