Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolci egyetem környékén...

Ga erika kérdése:

Miskolci egyetem környékén telekbe fektetni megéri?

Figyelt kérdés
A kőkötőkön nézelődve elég nyomott áron lehet telkeket kapni és ha jól tudom bővítik a kemény dénes uszodát és az egyetemet,amik 5 percre van onnan, a gyerekváros szintén nagyrészt már csak egészségügyi központként üzemel,ezek pozitívumok. Azonban sok telek zártkert és nincs köművesítve,bár vannak utcák,amelyek belterületként igényelhetik ezt. Szintén épült ott az egyik hell tulajdonosnak egy villàja,ha jól tudom,szóval ezek bíztató hírek befektetési szempontból?

2018. dec. 12. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, Miskolc nagyon bíztató bármilyen befektetés céljából... Pláne telekbe. Azt hiszed gazdagék oda fognak építkezni? Ne hidd. Nem leszólás, meg ilyesmi de te a fellegekben jársz. Miskolc és Borsod megye, Szabolccsal együtt halott hely.
2018. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

A telek a legjobb befektetés, főleg Miskolcon.

Olyan jól befektetés, hogy soha többé nem veszed ki belőle a pénzed...

2018. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Az első hülyeséget beszél, de nagyon nem vennék telket azon a környéken. Kieső rész, a befektetések pedig kiszámíthatatlanok. A családi ház építés könnyen visszaeshet, eléggé mesterségesen nyomott az ipar, ha kiesik a csok, az áfa, vagy az olcsó hitel, akkor nem lesz ekkora a kedv.
2018. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Az első tényleg butaságot beszél. Nézz már szét Nyíregyházán, Kisvárdán, Mezőkövesden, hogy mennyi pénz van, milyen fejlődés tapasztalható. Nézd meg azt is, hogy Miskolcon milyen bérek vannak, és mennyi munkalehetőség, meglepődnél, hogy felveszi a versenyt több dunánúli várossal is. Ne is említsünk olyan gyöngyszemeket, mint Sóstófürdő, Miskolctapolca vagy Lillafüred. Igenis biztató a dolgok alakulása, és mivel az árak lent vannak, simán jó befektetés lehet ott ingatlant venni. Azon már lehetne vitatkozni, hogy mit. Én sem telket vennék, hanem lakást.
2018. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Miskolctapolca, Lillafüred. Igen, de azért néha nézz el a Búza térre is, főleg este, tartózkodj ott egy kicsit XD
2018. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Etnikum miatt eladhatatlan.
2018. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: látom megfogtad a lényeget. "Miskolc és Borsod megye, Szabolccsal együtt halott hely" - erre a kijelentésre reagáltam.
2018. dec. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, én örülök, hogy látsz Miskolcban fantáziát. Borsod az egyik legszebb megyénk, sok lehetőség van benne, szerintem fejlődni fog és ezzel együtt a problémás területek is megfogyatkoznak. Valószínűleg én is inkább lakásba fektetnék Miskolcon.
2018. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dávid ***** válasza:

Telket venni pont harmadannyi pénzt hoz, mintha garázst, lakást vagy aranyat megtestesítő értékpapírt vennél egy bankban.


Ráadásul a kockázat is magas, egyetlen év alatt zuhanhatnak 40%-ot az árak (de nőhetnek is).


Miskolcon lakást már 4-5 millió Ft környékén kapni.


Telket akkor vegyél ott, ha magadnak kell.

2018. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!