Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi városok közül...

Az alábbi városok közül melyikben érdemes ingatlant vásárolni?

Figyelt kérdés

Kevés pénzzel rendelkezem, és hitelt sem szeretnék sokat felvenni, így külterületen szeretnék vásárolni házat (nyaralót). Jelenleg Győrben élek, itt eszméletlen magasak az árak, így lemondtam, hogy itt ingatlanhoz jutok. A nyaraló árak is nagyon magasak.


A következő városokat néztem:


Szeged

Pécs

Debrecen

Nyíregyháza


Itt talán mérsékeltebbek az árak, ahogy néztem, bár nem sokkal. Melyiket töröljem a listáról, és melyikben gondolkodjak? Esetleg ha van valakinek további ötlete, azt szívesen meghallgatom. Természetesen az elsődleges szempontok a munkahelyek száma és az ingatlanárak.


2018. dec. 19. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem értelek, egy jó munka lehetőségű városból akarsz átmenni egy rosszba?

Én csak azért nem élek Pécsen, mert gyönyörű város, de nem nagyon lehet ott megélni.

És ez igaz a többire is amit felsoroltál... 41F

2019. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mert vagy ugy veszel itt ingatlant h adósságba hajtod magad v apuci megveszi.


10.millio egy lepukadt koszos nyaraló amit még fel kell újítani...

2019. jan. 1. 18:57
 13/19 anonim ***** válasza:
42%
Ezt értem, mi is ingatlant akarunk venni Pest megyében. De most azért nem költözöm az ország másik felébe, hogy legyen egy házam, de ne tudjak megélni...
2019. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A megélhetéshez: jelenleg azért van több munka, mert gazdasági fellendülés van (ld. még GDP növekedés).


2007-ben én Pesttől 30 km-re SEMMILYEN munkát nem találtam éveken keresztül, mert gazdasági válság volt. (A saját városomban, ami egy 35 000 fős város volt, és Budapestnek az egész területén pályáztam).


Na akkor ábrándultam ki örökre ebből az elsősorban a helytől függ tündérmeséből… Elsősorban nem a helytől függ a munkalehetőség, hanem a GDP növekedéstől. Mert akkor van pénze az embereknek vásárolni, és EZ generál újabb munkahelyeket.


A kérdező szemszögéből mindenképpen egy reális meglátás, hogy amennyiben albérletben lakik, akkor ennek a bizonytalanságát és váratlan kiadásait szeretné felcserélni egy saját tulajdonra.

2019. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13-as, akkor maradok itt, és élek egy telken valami sátorban, már ne is haragudj. Vagy fizetek havi 100-at albérletért, jó buli az végülis...


Itt győr-moson-sopron megyében az ingatlanárak kb. 2x-ese a reálisnak. Az pedig nem hiszem el, hogy csak itt, meg Budapesten van munka. Ez a Győr is túl van hájpolva, mert pl. itt az AUDI, meg közel a határ, aztán lehet menni könnyen osztrákokhoz. Csak engem semelyik nem érdekel. "C" is van bőven, a belváros tele van velük. Igaz, mint említettem pár zártkert van, ami tiszta, meg tényleg sok fehér terület van, de azért "C" is van...


Inkább keresek akkor valami másik városban parasztházat ami az én tulajdonomban lesz, és még akkor is meg lehet élni, ha párommal együtt minimálbért keresünk mindketten. Max össze kell húzni a nadrágszíjat...

2019. jan. 5. 10:26
 16/19 anonim válasza:

Ajánlom az Mbvk-t böngészni ugyanis sokesetben áron alul találsz itt ingatlanokat.

Például:

Ára:7millió forint

1/1 es tulajdon hányad

Beton alapozású, tégla falazatú, cseréptető tetőszerkezetű, 15 éves, közepes állapotú, 40,14 nm alapterületű, összközműves lakás, szobák száma:1 szoba, 1 félszoba, emelet:2. A lakáshoz tartozik egy udvari beállóhely.

Cím:9025 Győr, Temető Ut 27. 2/1.

Ehhez hasonló ingatlanok vannak, de természetes itt is érezni az ár emelkedéseket.

Hogy ha segítségre van szükséged csak írj!

2019. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 2. bekezdés : ne hidd el xD xD
2019. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem is hiszem el "xd xd"
2019. jan. 5. 22:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Olyan fura a pontozás... ne kérdezd akkor, csináljad... (és továbbra se hidd el egy szavunkat se, nekem mindegy).
2019. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!