Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Üdv! Domonyban milyen az...

Üdv! Domonyban milyen az élet? Mennyire jó a közbiztonság? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék saját házat venni, és domony nagyon megtetszett. A környéket amúgy ismerem, és domonyon is majd minden nap átutazok, mikor munkába megyek. Amúgy ránézésre nyugis, csendes helynek tűnik, viszont neten nem találtam róla túl sok infót, amit találtam ott pedig eléggé megoszlanak a vélemények, ezért olyanokat kérdeznék akik itt vagy a környéken élnek, és jobban ismerik ezt a települést. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

2019. jan. 1. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Remélem fognak válaszolni, mert én is kinéztem magamnak :-)

Mondjuk nekem Veresegyház lenne elsődleges, de drága meg rengeteg a nyaralóból átalakított ház ami mint építész család sarja tudom, hogy nem a legjobb. Bár az lehet Domonyban is így van, ott még konkrét házat nem néztem meg.

2019. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyaralót inkább Domonyvölgyben kapsz, én eddig ami hirdetéseket láttam Domonyban az mind rendes lakóház volt. Amúgy Veresegyházra kitérve én azt a környéket nem is nézegetem, iszonyat drága az én anyagi helyzetemhez mérve, illetve ami még problémám Veresegyházal, hogy már túlzsúfolt lett, a gépjármű forgalom pedig hétköznap a két csúcsidőben, illetve szombaton piac idején kriminális,csak araszolni lehet a városban.
2019. jan. 2. 20:06
 3/4 Sosetom ***** válasza:

Azóta valaki költözött ide?

Mi most nézünk errefelé házat. Jól jönne bármilyen plusz info.

2021. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem azóta sikerült házat vennem, habár nem Domonyban hanem a szomszéd településen Ikladon, egyébként mikor keresgéltem, akkor megnéztem egyet Domonyban, és beszéltem a szomszéddal is aki egy egyedül élő idős nénike volt, nos a házról annyit, hogy mivel üresen állt így a helyi kisebbség néhány egyede betört ide, és eléggé szétbarmoltak bent mindent, de a nénihez még sosem mentek be, úgyhogy talán annyira nem vészes a helyzet, lehet csak valami suhancok voltak, egyébként a celofánok a település egyik végében laknak, ha bag felől mész akkor a kereszteződésben nem fordulsz le iklad felé hanem egyenesen tovább mész arra lesznek. Amúgy azóta rájöttem, úgy kell lecsekkolni egy település lakosságát, hogy youtubeon keresel szüreti felvonulásos illetve falunapos videókat, ezek sokat elárulnak. ;) Iklad viszont nyugis hely, azt bátran merem ajánlani. :)
2021. jan. 26. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!