Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi értelme van a bérleti jognak?

Mi értelme van a bérleti jognak?

Figyelt kérdés

Minek vesznek emberek 8 millióért 15 milkós lakást bérleti jogon hogy aztán életük végéig fizethetnek havi 100e t a tulajdonosnak.


Ennek mi értelme van, ha nem fizetem a bérleti díjjat akkor tán nem rakhatnak ki ugyan úgy mint ha mezei albérletbe költöztem volna?


És ha nem fizetek akkor mi van , kidobnak és visszaadják a 8 misit mert ugye az az én tulajdonomban van. Vagy hogy kell ezt elképzelni kidobnak és buktam a 8 misit?


Ha azt veszem egy család 18 évig él max együtt egy lakásban , miért éri meg 18 évig brutális bérleti díjat fizetni úgy hogy még 8 milliót is kifizettem a semmiért ami soha nem lesz az enyém. Ki az a h ü lye akinek ez megéri? Akkor már banki kölcsönt fizetek 20 évig havi 80 at és a végén enyém a lakás.



2019. jan. 20. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De az ingatlan látszik.

Mutass már egy ilyet!

2019. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
pl ez [link]
2019. jan. 24. 19:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez kérlek, elírás.

Diszlexiás a hirdető.:)

Szegeden a tulajdonjog ennyi.

2019. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bárcsak elírás lenne de nem hinném hogy így árulták volna .


Pláne hogy a mellette lévő panellakások kerülnek ennyibe.


3 hónapos a hirdetés ,az ilyen 40nm es lakásokat az építő 460 e ért árulja abban a házban és már el is vitték mindet vagyis bőven 20 millió felett van .


Miért adta volna el félpénzért a tulaj ?

2019. jan. 26. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!