Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéken, ahol lehet venni...

Vidéken, ahol lehet venni ilyen 10-12 millióért látszólag jó állapotú házat, az azért van mert rossz a környék?

Figyelt kérdés
Vagy mert nincs munka, vagy miért ilyen olcsók néha a vidéki házak?
2019. febr. 6. 04:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%

"Mi az, hogy nincs nagybevàsàrlàs?


Ne nevetess màr.


Szerinted mi hol vàsàrolunk?


Tesco/Lidl/Spar stb.


Beülünk basszus a kocsiba, és bemegyünk a vàrosba.2


Hát pont ez az.

Autót kell fenntartani ahhoz, hogy nagybevásárlást tudj csinálni.

Nekünk meg ott van 100 méteren belül minden.

Sose volt autónk.

Tehát drágább az élet vidéki házban az utazási költség miatt, ha akarod a város nyújtotta javakat.

Egy városi lakásban 90 E Ft-ból kijössz szükség esetén, ha egyedül élsz.

A városi ingatlan árába be van építve ez az utazási költség, tehát előre kifizeted gyakorlatilag, úgyhogy 50 év alatt mindegy, ugyanannyiba kerül az élet.

2019. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 mindentudó99 ***** válasza:
82%
#8 Most nem tudom mit erőlködsz a szinházzal. Leírtam érthetően aki akar megy. Beül a kocsiba és megy szinházba moziba. Ez azért nem olyan nagy kihívás a mai világban. Nyilván mások a lehetőségek egy nagyvárosban mint falun. Én ezzel nem is vitatkoztam eddig se. Csak hihetetlen hogy egyesek még ma is azt hiszik hogy aki falun él az gyakorlatilag el van zárva a civilizációtól.
2019. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%

Màr megbocsàss, de az autó nem csak bevàsàrlàshoz, szórakozáshoz kell, mellesleg van (FELNŐTTEK!) akik fenn tudjàk tartani, nem okoz gondot.

Havi 90-ből tartod fenn a lakàst?Gratula.Mi a 120 nm-es hàzat(víz, gàz, villany, net+tv+vonalas telefon) kb 60-ból.)

És csend, nyugalom vesz körbe, biztonsàg van, a 9 éves gyerekem mehet egyedül iskolàba.

Na, ezt a retkes Pesten be nem vàllalnàm.De olyan jó, hogy minden közel van, csak a nyakad vàgjàk el épp, vagy kirabolnak.

2019. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%

"Havi 90-ből tartod fenn a lakàst?"

A lakást és magamat minden szükséglettel együtt.

2019. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
86%

13: "És csend, nyugalom vesz körbe, biztonsàg van2


Itt most az ingatlanárak különbségének oka volt a kérdés.

Ami összesen annyi, hogy olcsóbb az élet a városban, ha már megvan az ingatlanod, és pont annyival olcsóbb 50 év alatt egy családnak, amennyivel többe kerül egy ingatlan.

Városban kijössz 90 E-ból mindenre, ami kell, egy 12 M-s vidéki családi házban élőnek csak az autóra jutó költsége ennyi egy főre. Itt nem kell autó, inkább akadály és nehézség az autó.

2019. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%

" Most nem tudom mit erőlködsz a szinházzal. Leírtam érthetően aki akar megy. Beül a kocsiba és megy szinházba moziba."

Azt értsd meg, hogy az pénzbe kerül neked.

Nekem nem.

Ezért 12 M nálad egy ingatlan, és 50 M nálam.

Nem veszünk autót, nincs autónk, nem fizetünk parkolási díjat, műszaki vizsgát, súlyadót, stb., nem töltjük utazással az időt, mert nincs rá szükség.

És újra: ezért 12 M ott egy ház és 50 itt.

2019. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
57%

"az autó nem csak bevàsàrlàshoz, szórakozáshoz kell"


Mért, még mihez?

2019. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
51%

Oké.

Igaz, hogy csak ami a hàztartàsba kell élelmiszer, pedig én főzök! elköltünk 100-at simàn, ez Pesten se lenne olcsóbb, mert mi is Lidl/Tesco tàrsaiba jàrunk vàsàrolni, azt a benzinpénzt meg leszrjuk, ne vàg földhöz, és inkàbb legyenek pluszkiadàsok, minthogy elmenjek egy ilyen gyönyörű helyről.

Pesten sem lenne olcsóbb az életünk, mert biztos nem intéznénk busszal a nagybevàsàrlàst.

Igen, színhàzba is el tudunk menni, kocsival Eger 20-25 perc, de Budapest pàrom tempójàval autópàlyàn nem több mint 1 óra.

Anyagilag nincs nagy különbség tapasztalatom szerint falu és vàros között, max ez a rettegett benzin.

Brrr, aki autóval merészel közlekedni.

Mellesleg itt van a garàzs udvaron belül, kocsinak se mindegy, mellette a műhely (elég nagy épület) itt pàrom csinàlhatja maszek melóit.

Pesten, vàrosokban ezeket bérelni kéne.

Na, akkor hol olcsóbb?

2019. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

"és inkàbb legyenek pluszkiadàsok, minthogy elmenjek egy ilyen gyönyörű helyről."


Még mindig nem az a topic témája, hogy hol szeretsz élni, habnem hogy miért kerül ott ötödébe egy ingatlan.

Pontosan azért, mert ott plusz kiadásaid vannak. Mégpedig pontosan annyi, amennyivel olcsóbb az élet városhoz képest. a piac érzékenyen pont annyira árazza be. Ha nem, akkor eltűnnek a vevők. Akkor az árakat addig viszik le, amíg meg nem jelennek a vevők.

Neked ahol megérte megvenni 12 M-ért, nem vetted volna meg 50-ért, igaz?

2019. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
41%

Pàrom azzal jàr dolgozni, hiàba hogy a busz ingyen lenne, nem szàll buszra, kocsival jàr lassan 40 éve, màsrészt hamarabb meg tud lépni a munkàból kocsival, mintha buszra kéne vàrnia, így màr 13:50-kor kicsekkol a 14 helyett, be a kocsiba, jön haza, 14:05-kor itthon van, ha buszra vàrna, 14:40 lenne mire hazaér.


De mikor a kislànyom eltörte a kezét, remek lett volna ha sétàlgatni vagy buszozni kellett volna, csak hívtam pàrom, eljött munkahelyről, és mentünk a kórhàzba.

2019. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!