Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéken, ahol lehet venni...

Vidéken, ahol lehet venni ilyen 10-12 millióért látszólag jó állapotú házat, az azért van mert rossz a környék?

Figyelt kérdés
Vagy mert nincs munka, vagy miért ilyen olcsók néha a vidéki házak?
2019. febr. 6. 04:45
1 2 3 4
 31/39 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#30 ki a
2019. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
35%
Ez azért van mert kis hazánkban szarért hugyért adják a házakat meg persze munkahelyek nem biztos hogy annyira vannak.. Nézd meg usaban ott a semmi közepén is 200 ezer dollárért van egy ház ami kb 55 millió ft
2019. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

Ezért vàlaszoltam, mert màshol is jó élni, itt is emberek laknak, és van 10-12 millióért hàz, minden elérhető, nem mentünk le a térképről.

Munkalehetőség is van bőven, semmivel nem dràgàbb itt élni, mintha a fővàrosban (jó büdös meg retkes) fizetnénk a tömegközlekedést, taxit.

Itt max a benzin nyomja meg a kiadàst, de az bőven belefér, Pesten meg a parkolàs ami dràga, garázsbérlés példàul.

Pesten szültem, 80 km-ről jàrtam fel, és làttam, hogy nagyon sokan jàrnak autóval.

Ha neked nem kell kocsi, te dolgod, de hidd el, nem mindenki veszi igénybe a koszos tömegközlekedést.

Itt nincs közösköltség, nincs parkolàsi díj, nincs garàzs bérleti díja, ellenben a fővàrosban ezek mind-mind vannak, màs vàrosban is.Közösktg. nyilvàn panelekben, egyéb tàrsashàzban élőknek.

Nem kell furikàzni a gyereket, sôt 5 perc gyalog az ovi, az iskola.Ott bizony màr neki is kellene bérlet, ráadàsul egyedül ki se lehet ott engedni egy 9 éves gyereket.

Ha mindezeket megnézzük, olcsóbb itt élni.

2019. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
49%

mindentudó99 egyetértek veled maximálisan, halvàny szellentésnyi fogalmuk nincs arról pl hol van a Màtra, egyàltalàn eszik-e vagy isszàk azt.

Élvezik a büdös levegőt, azt a mérhetetlen koszt ami van, de a lényeg, nekik (szerintük) olcsóbb Pesten nyomorogni, mint vidéken élni 10-13 milliós hàzban.

2019. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
13%

Nyaranta csak kimegyek pàr 10 méterrel arrébb az udvarra, ott van az épített medence, lànyom ebben tanult meg úszni.

Na, de biztos olcsóbb lett volna heti 3-4 alkalom a strandon.

Ha bogràcsozni vàgyunk a baràtokkal, csak àtjönnek, mindig van vadhúsunk, főzünk.De ez is biztos olcsóbb valami pesti étteremben, hogy eléd teszik a kajàt.

Esetleg grillezzetek a panelben, érdekes lehet.

És ezek mind-mind olyan dolgok, amikért ha fizetni kell, zsebbenyúlós.

Vagy viszik jàtszóhàzba a pesti gyerekeket, mert màs nincs, ugye az sincs ingyen.De az udvarért nem kell fizetni.Egyszer megveszed amikre igényt tart a gyerek, és ennyi.Többiektől sem szedünk belépőt.

Na, akkor olcsóbb élni fent kedves pesti lakosok?

2019. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
87%
16# Pesti vagyok, eszembe sincs a vidék mellett érvelni, de amit te írsz az már kicsit nyögvenyelős... Mintha a budapestieknek nem lenne autója, ne nevettess... Meg nem kell utazniuk? Sokszor Pesten belül is 1 óra a meló tömegközlekedéssel 😀
2019. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
90%

22# te meg ne legyél kretén és ne sértegesd a lakásban lakókat... Vidéken is élnek lakásban mellesleg...

Amúgy meg anyósom hatalmas házban lakik (persze sosem tudná eladni annyièrt, hogy akár egy garzont vegyen Pesten és közelebb legyen az unokáihoz). Nem cserélnèm el a mi kis lakásunkra.. Egy vagyont költ tüzifára és csöppet sincs jó idő. Munka a környéken szinte semmi.

2019. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
23%

Persze, hogy élnek, én tömbhàzban nőttem fel, a lànyom is odaszületett, de aztàn vàltoztattunk, vàlàsom utàn meg plàne.

Nekünk gàzkazàn van, szigetelt a hàz, műanyag nyílàszàrókkal, tehàt nem minden falun/községben élő fàval fűt.

Én többet a büdös életben nem akarnàm hallgatni ahogy a szomszéd tesz-vesz a lakàsban, és bezàrni se akarnàm a gyerekem csak azért, mert a fôvàros a vilàg közepe, csak mert ott bàrmikor elütheti valami, a nyakamból bàrmikor kitéphetik a làncot.

Itt ilyen nincs, pl tegnap éjjel is elfelejtettem bezàrni a kiskaput, senki nem jött be, de ahogy mesélik akik évtizedek óta itt élnek, mégcsak nem is hallottak betörésről.

2019. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

#38

Azért amit te itt mesélgetsz, nemigen jellemző Heves megyére! Nem véletlenül vannak gombokért a komoly házak.

Úgy hogy csak zárd be szépen éjszakára a kaput, lakást, mert nem mindig lesz szerencséd!

2019. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!