Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Igénybe vehetjük a CSOK-ot ha...

Igénybe vehetjük a CSOK-ot ha a páromnak van egy 48nmes lakàs? 1 gyerekünk van tervezünk még 1 gyereket.

Figyelt kérdés

Kicsi a lakàs 2 gyereknek, meg egyébként is kertest szeretnénk...

Ő ezt a panelt nem akarja attól eladni. Vagy csak úgy lehet hogy eladja?



2019. febr. 13. 12:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10# Légy büszke magadra! Ügyes vagy! Sajnos nem mindenkinek van erre lehetősége! Nem tudom mennyi idős vagy, mennyi idősen vâllaltàl gyereket.... De ha van segítség akkor a gyerekem mellett lennék inkább nem külföldön .... mondjuk nem rágalom de kíváncsi lennék 24évesen hogy vetvettél házat? Ha külföldön is meloztàl..... érdekes .... vajon mit dolgoztál ? Én Magyarországon dolgozom itt èlek itt adózok és segít az àllam..... te pl nem tudom akkor mennyit adoztàl ide.... vagy miért itt vettél házat? Miért nem ott ahol kerestél? És ha megvan mindened mire a segítség? Mire a segély?
2019. febr. 13. 16:04
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

#11 Úgy látszik a szövegértéssel vannak bajok...

40 éves vagyok.Hogy vettem házat 24 évesen?Kezdjük ott hogy nagyanyám nevelt fel,tanyán,igen-igen szegény körülmények között.Hegesztő szakmát tanultam,19 évesen szakma legjobb tanulója 1 helyezést értem el,azonnal németországban kezdtem dolgozni.26 éves koromig dolgoztam külföldön,24 voltam amikor már volt annyi pénzem hogy megvettem a házat,miért nem külföldön?Azért mert szeretem Magyarországot,ez az otthonom.Kétszer írtam le hogy egyedülálló vagyok,soha nem akartam gyereket.26 éves korom óta itthon dolgozom kisebb nagyobb megszakításokkal,én is itt adózom,azt adják oda neked CSOK néven..Nem kértem soha és nem lesz szükségem soha semmilyen fajta segítségre,segélyre..Tehát beszélhetünk arról hogy kinek mire van lehetősége,hogy indul el az életben,én szó szerint a 0-ról indultam,egyedül.Remélem így már tiszta.

2019. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

4: Ha ez megnyugtat, a CSOK egy hitelcsapda.

Az egyik már látható csapdarész az, hogy az embereknek nagyon nagy százaléka meddő már a környezetszennyezés és az oltások miatt, és nem fogják tudni teljesíteni a vállalt gyermekszámot.

Bocsánat az OFF-ért, Kérdező.

A CSOK-ot a nagyobba költözéshez adják az egyetlen saját ingatlanhoz, igen, el szokták adni a kicsit.

De mivel neked nincs tulajdonod, kérdezd meg a bankot és a hivatalt, akik erről döntenek.

2019. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

12: Gratulálok a szakmai sikeredhez!

Nem bántottak az iskolában a sötétek, jó szellem uralkodott ott?

2019. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10# ki mondta, hogy nem tudnám őket eltartani e enèlkül vagy hogy ezért vállaljuk őket? Szerinted 1 430 e Ft elég ahhoz hogy erre vállaljunk gyereket? Te tényleg ennyire hülye vagy vagy segít valaki?
2019. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!