Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy év tapasztalat után...

Egy év tapasztalat után mennyi a reális fizetés emelés akár munkahely váltással? Info lent

Figyelt kérdés

Jelenleg netto 170et kapok, informatikai támogatóként egy nagy neves multinál. Én 19 éves vagyok, ha ez befolyásol vmit.


Angolt napi szinten használom és rendszergazdai végzettségem van.


Egy év ilyen jellegű tapasztalat után mennyi reális fizetésemeléssel számolhatok netto 170-ről?


((Egyáltalán jónak számít ilyen jellegű tapasztalat? Egy év után érdemes már magasabb pozíció után nézelődni, ha a mostani pozícióm unalmas már vagy még érdemes eltölteni 2-3 évet?))



2019. jan. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
De mégis mihez értesz? Mi az, hogy támogató? Windows szervert mennyire ismered? És a Linuxot? Virtualizáció? Cisco? Miben tudsz többet, mint egy éve?
2019. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ciscot ismerem. Hát ezaz, hogy kb. semmivel nem tudok többet, mert minden amit itt csinálok már ismerem.


Szerverek, cisco, hálózat kialakítás, gépek telepítése és javítása. Ezek megvannak.


linux egyáltalán nem, életemben nem használtam, de nem is tervezem, jobban érdekel a windows és a cégnél is win szerverek/pck vannak.

2019. jan. 2. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nettó 250 benne van, de végzettség nélkül, alkalmazottként szeirntem az a plafon, hacsak nem tudsz valamilyen nyelven még. Német, Cseh, Román, Finn, stb.
2019. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van rendszergazdai végzettségem
2019. jan. 2. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Es mit ismersz a ciscorol? CCNA, CCNP?
2019. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen azért azt tudni kéne, hogy szerverüzemeltetéshez, hálózatüzemeltetéshez mennyire értesz? Illetve tippem hogy nem Bp-n dolgozol hanem vidéki nagyvárosban.

Szerintem ez a fizetés kevés szinte bármihez, ha van speciálisabb tudásod mehetsz esetleg Level 2 supportba, bár csak angollal nehezebb dolgod lesz. Vannak továbbá nagyobb magyar cégek ahol az IT üzemeltetést itthon végzik, ilyen témában is érdemes szétnézni.

Pozíciótól függően én is 250-300-at kérnék, Pesten. Vidéki béreket nem ismerem.

2019. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!