Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez egy létező, lehetséges...

Ez egy létező, lehetséges probléma lesz?

Figyelt kérdés

Elvileg ugye jön a nyáron a kedvezményes, kibővített un. "falusi" csok.


Sajnos, főleg keleten nagyszámú roma él. Ha jól tudom akkor elég - többek között - hat hónap munkaviszony a nő részéről, illetve legalább két gyerek hogy "megérje". Ahol két gyerek van is 2.2mFt-ot kaphatnak. Tudnak venni egy kis felújítandó házat. Ergo, ahol eddig sokan laktak egy házban, szétköltöznek. Akinek már három vagy több (utóbbi gyakoribb...) gyereke van vagy lesz, ők pediglen megkapják a 10 milliót. Vidéken már szinte bármely település és azon belül bármely utcában fognak tudni venni maguknak. Stílustól, életmódtól függően, de lehet onnantól annak az utcának lőttek, továbbmenve, annak a településnek lőttek.


Azt a hat hónap munkaviszonyt meg... közmunkán letudja és kész.



Sokak provokatív rasszista kötekvésnek fogják majd fel ezt a kérdést, de gondoljatok csak bele... Csúnyán mondva ha eddig nem voltunk biztonságban, ezút mégannyira se leszünk. Lazán lehet akár a szomszédod is majd. Akárhol falun, kisvárosban.


Jelenthetitek, de akkor is létező probléma lesz.


2019. febr. 27. 13:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 ne haragudj, de nem szemellenzőt kell felvenni és "ááá biztos nem úgy lesz" elvet vallani. Ne így legyen ahogy felvázoltam, mert ne így de elképzelhető.
2019. febr. 27. 17:08
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10: Dehogy kapják. Rengeteg emberrel beszélek, aki nem kapja meg a neki JÁRÓ támogatásokat, mert nem tudják magukat átverekedni a protokollon. Ezért mondtam, amit mondtam. Személyesen tapasztalom, hogyan értelmezik FÉLRE az olvasottakat és sírnak kétségbeesetten, hogy velük kibabrálnak, pedig fehéren-feketén ott áll, hogy JÁR nekik, ami miatt sírnak, hogy elveszik tőlük.

Vagy balhéznak a hivatalban az elutasításon, mert nem értik, hogy ők mulasztottak, pl. hogy milyen igazolást nem hoztak el. És megy a balhé, hogy azért nem kapják meg, mert ők romák, és az ügyintéző átveri őket. Pedig csak nem értik, mit mondanak nekik.

Én rengeteget próbáltam segíteni ilyen embereknek, hogy hozzájussanak ahhoz, ami nekik jár, de nem lehet. Nincs meg az értelmük hozzá.

2019. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Eddig a romák miatt nem voltál biztonságban? Te szerencsétlen, szétvertek az országot, kiraboltak, ledaraltak és nem a romák. Úristen, mi lesz, ha lakhatáshoz jutnak vagy jobb házaik lesznek (nem így lesz, elhiheted)?

“Szaporodnak”? Ez sokkal undorítóbb.

2019. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez egy létező probléma lesz, nem tudom biztosan, de azt tudom, hogy a gazdag kevesek iszonyatosan nagy problémát jelentenek. Ők a legrosszabbak.
2019. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!