Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ingatlant vásárolni...

Megéri ingatlant vásárolni Miskolc Bulgárföld környékén? Milyen környék?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci viszonylatban nem rossz, nem ott lakom, de kedvelem azt a részt. Keress inkább kintebb, Berekalja felé, az még jobb. Ha költöznék akkor oda.
2019. márc. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Az ott lakók összetétele milyen? Sok a roma? Elég sok lakás hirdetést látok, hogy eladó a Bulgárföldi lakás.
2019. márc. 3. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy lakás. Az eladót ne kérdezd a romákról mert hazudni fog, lődörögj 2-3 napot a környéken mielőtt döntesz. Nincs egyébként túl sok, bár egy család is az tud lenni.
2019. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Miskolcon és a környékén sok-e a roma? Ez most nap vicce kérdés?
2019. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 gondolom, valami pesti vagy, aki szerint az ország 1000 fős falvakból áll, és nincs olyan, hogy egy városnak vannak jobb meg züllöttebb részei...
2019. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
#5 Üdv a valóságban, egy Borsodi...
2019. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Mondjak neked csak két falut a környékemen, ahol egy sincs? Egy másik borsodi.
2019. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos vannak Miskolcon is olyan környékek, ahol nincsenek olyan mennyiségben. Minden városban vannak. Azért is kérdeztem, hogy a Bulgárföld milyen környék.
2019. márc. 5. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Én győri vagyok, párom miskolci. Most mindketten itt élünk Győrben, de én imádom Miskolcot. Párom Bulgárföldtől nem messze nőtt fel, szereti a környéket. Egy-egy bulizás után ott szállunk le a villamosról, és arra fele megyünk haza, de éjszaka közepén sem félek.

Ha egyszer odaköltöznénk, mi is elsősorban Bulgárföld-Kilián-Diósgyőr környékén nézelődnénk.

2019. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jani273 ***** válasza:
Nezd meg a 10 evvekl ezelotti arakat hogy mennyiert mentek es mennyiert mennek most es dontsd el
2019. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!