Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol a legjobb minőségű a...

Hol a legjobb minőségű a levegő az országban?

Figyelt kérdés
Siófoki vagyok, nem mondanám itt se olyan rossznak a levegőt, viszont, voltam vérvételen, kicsit vérszegény vagyok, fáradékony is, légúti panaszaim is gyakoriak. Az orvosom mondta, hogy el kellene egy hegyvidéki tájra mennem pár napra, s rendbe jönnék. A költözés is tervben van amúgy, s nekem tetszenek a hegyek, csak kérdés hova érdemes költözni. A Bakony lenne a talán a legjobb, mert azért a Balatonhoz közel van.
2019. márc. 20. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakony
2019. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Noszvaj
2019. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik hegyvidéki rész, pl. a Mátra.

Nekem kedvenc kisvárosom Pásztó, egy kis ékszerdoboz. Jó a levegő, rendezett a város.


Kérdés viszont,hogy milyen munkát végzel, keresel-e másikat?Van-e óvodás/iskolás korú gyermeked, párod/Neki munkalehetőség?

Ezek a kérdések mérvadók lehetnek a költözésnél.

2019. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Se kutyám, se macskám, fiatal is vagyok. Amúgy szeptembertől, ha minden jól megy Pécsre megyek továbbtanulni, ott meg a Mecsek, ami jó talán, ha jó egyáltalán, mert olvastam, hogy visszaakarják az uránbányát állítani. 21/F
2019. márc. 22. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!