Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valaki elmagyarázza egy...

Valaki elmagyarázza egy laikusnak, hogy miért ilyen brutalisak az ingatlanárak?

Figyelt kérdés

És hogy honnan van ennyi ember, aki meg is veszi ezeket a (szerintem) iszonyúan tularazott ingatlanokat?

Egyszerűen nem értem, hogy lehet itthon ennyi jómódú ember?


A laikus én vagyok.


2019. ápr. 21. 10:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem írnám le a véleményem megint a maffiáról, a sok gazdag külföldiről, akik itt akarnak jobb életet kezdeni, vagy a csokról.

Aki piaci áron el tudja adni ingatlanokat, annak nem kell hirdetni sem. Vagy rendelésre épül a ház. Ezek kelnek el piaci áron.

A többi alatta. Nem értem mit sírnak egyesek, az árak irányárak. Alkudni nem törvénytelen. És ki tudja, hogy az ingatlanok milyen áron adják el?Senki. Az eladó se, a vevő se.

És amikor egy ingatlant több évig nem tudják eladni, majd amikor sikerül, a vevő meg nem tudja fizetni a törlesztőt, az bizony piaci ár felett kelt el. És jócskán van ilyen.

2019. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!