Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr melyik részét ajánlanátok...

Veszpy kérdése:

Győr melyik részét ajánlanátok lakásvásárlásra? Ménfőcsanak? Esetleg Százszorszép lakópark vélemények?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, Győrszentiván.
2019. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ménfőcsanak jó hely. De amúgy szinte mindegy. Adyváros, újváros, marcal 1 ezeket kell elkerülni. Újépítésű lakóparkok sem az igaziak.
2019. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Szentivanon ne.

Győrújbarát, Százszorszép nem rossz. Révfalu, Nádorváros is jó, csak drágább.

Az új építésűek között tényleg elég sok az összetákolt, jól meg kell nézni.

2019. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Ménfőcsanakról könnyű tömegközlekedéssel bejutni a városba?Vagy gáz, és szükséges autó inkább?
2019. ápr. 30. 07:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szentiván... Jó ég!!! Ezt sem győri írta. Bár ha a sötétség nem zavar hajrá!


Ménfőcsanak !!! Elso osztályú hely. Talán ha 1-2 C van egész faluban azok is becsületesek.


Üdv.

Egy csanaki lakos

2019. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ménfőcsanak hivatalosan Győr része, jó a tömegközlekedés, de azért vannak olyan részei, ahonnan sokat kell gyalogolni a buszmegállóig.
2019. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én itt lakok Ménfőcsanakon, az egykori Ménfő részén. Ahogy előttem is írják, vannak helyek valóban, ahonnan elég messze áll meg a busz. Én szeretek itt lakni. Tudsz választani, hogy lakóparkos részen vagy a családi házas falusi részén szeretnél lakni. Viszonylag közel a város, bevásárlóközpontok, de helyben is rengetek lehetőség van. A tömegközlekedést tekintve csúcsidőben igazából 15 percenként vannak buszok. Reggel viszont a nagy dugó miatt van, hogy 45perc mire beér a busz a belvárosba.

Százszorszép lakópark egy nagyon jó hely, de tudni kell, hogy Győrújbaráthoz tartozik hivatalosan, azonban a hókotrással, stb-vel meggyúlik a bajuk. Ezen kívül onnan a városi buszmegálló (21,22-es járat) nagyon messze áll meg, a 34-es Tényő felé közlekedő busz meg ritkábban jár. Na meg teljesen el van szigetelődve Győrújbaráttól, mivel konkrétan egy hegy választja el tőle, így úgy gondolom, hogy az ott lakók identitásukat tekintve inkább ménfőcsanakiak.

2019. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!