Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egrélyuk egy elitebb kerületbe...

Egrélyuk egy elitebb kerületben, vagy egy normális méretű lakás egy kevésbé elit kerületben?

Figyelt kérdés
Egyikben tudnék venni egy 30nm-es lyukat, a másikban egy 1.5 szobás 50nm-es lakást. És rengetegen az első opciót választanák.

2019. máj. 1. 10:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az ujhegyi lakótelepet mint írtam dicsérik, az ohegyet szerintem még jobban de ezt csak beszélgetésből szurtem le. Esetleg 3. kerület Óbuda szóba jöhet? Bár ott is a hegy felőli inkább ami jónak mondható állítólag..
2019. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha a megerzesedre hallgatsz majd, elmesz, megnezed úgy keresel, nem kapkodsz.
2019. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nincs arra keret, az a helyzet. :\
2019. máj. 1. 12:38
 24/29 anonim ***** válasza:
Lakótelepre gondoltam Óbudán. Vagy arra érted?
2019. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Esetleg 4.15. kerület jó közlekedés.
2019. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
55%

"Az a baj, hogy Pest közelében, ami ingázás szempontjából reális lehet, csak egy vályogtéglás putrit kapnál ennyiből, és napi +2 órát ülhetsz a dugóban."


Mivel Pest közelében lakom, ezért pontosan tudom, hogy nincs két óra dugóban ülés (bármilyen meglepő, mi is járunk dolgozni és leginkább Pesten) és nálunk inkább igényes házak vannak, nem vályog putrik. Ilyet vaj egy végtelenül ostoba hülye állít. Szerintem menjél a nívós környék 30 négyzetméteres lukába, meg is érdemled

2019. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Tőzsgyökeres budai lakos voltam.

Elegem lett a sok idióta sznobból akik még a wc-n is eltartott kisujjal ülnek, és inkább nyomorognak egy spájz méretű budai lyukban mint, hogy vegyüljenek a lenézett pesti oldalon lakókkal.

Kb. 20 éve kiköltöztem a 17. ker-be ahol normális, emberi léptékű kertes, garázsos családi házat vásároltam egy "budai lyuk" helyett, és amit azóta sem bántam meg.

Kert, madárcsicsergés és nyugalom.

Ha fizetnének se mennék vissza Budára.

2019. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
normális
2019. máj. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

18. kerület frekventált részén élek, 25 perc alatt bent vagyok a Nyugatiban sétával együtt. Más kérdés, hogy lenne-e erre kereted. Szerintem a 17. kerület sokkal rosszabb közlekedés szempontjából, bár lehet, hogy ott is vannak rejtett gyöngyszemek!


Semmi pénzért nem költöznék a 9. kerületbe, így láthatod ez teljesen egyén függő!

2019. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!