Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hogy szabadulnátok meg az...

Ti hogy szabadulnátok meg az előző tulaj lapraszerelt bútoraitól? A legolcsóbban, természetesen.

Figyelt kérdés
Átnéztem már pár ajánlatot, nyilván ingyen senki sem vállalja, de ha valaki írna javaslatot Pesten (VII. kerület), hogy kit hívjak ki, annak hálásan köszónöm előre is.

2019. máj. 18. 20:02
1 2
 1/20 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Elvinném a legközelebbi faluba és nekiadnám valakinek aki fával tüzel.
2019. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Felteszed Jófogásra ingyen elvihetőnek. El fogják vinni.
2019. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A jófogástól kicsit tartok, mert amikor így hirdettem, akkor rengetegen jöttek úgy, hogy végül nem vittek el semmit vagy vártam rájuk és nem szóltak, hogy nem jönnek...:) Egy próbát megér.

Köszönöm a válaszotokat!

2019. máj. 18. 20:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne a jófogásra hanem a Marketplacere tedd ii , akkor tudod csekkolni hogy kik jönnek stb ....
2019. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 18. 20:35
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Vaterára tedd fel licitre, vagy írj a Charity-nek, ők elszállítják és eladják, vagy az ibe.hu szintén.
2019. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárhol meghirdeted, lehetőleg pontosan írd le, hogy miről van szó, mert én úgy értelmezem jelen kérdésben foglaltakat, hogy a bútor jelenleg nincs összeállítva, hanem lapraszerelten van, úgy ahogy az üzletből elhozták....
2019. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jól értelmezed, ráadásul régi darabok. Én nem szívesen adnám tovább, mert szerintem már kiszolgálta magát, maximum azt tudom elképzelni, amit az egyik válaszoló említett is, hogy valaki eltüzeli.
2019. máj. 18. 23:52
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Bárhol meghirdeted, hogy ingyen elvihető és el fogják vinni, vagy felajánlod valamilyen családsegítő szervezetnek
2019. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Minden háznak van valamilyen tárolója, oda leteszed és a lomtalanításkor kiteszed.

Az FKF ügyfélszolgálatán, valamint telefonon és e-mailben is meg lehet a céget kérdezni az időpontról, a pontos lakcím megadásával.

Vagy tedd ki a kapu elé, írd rá,hogy "ELADÓ, ára 10ezer Ft" és öt perc múlva nem lesz ott.

2019. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!