Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúhadházon érdemes házat...

Hajdúhadházon érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég rossz híre van, de tényleg olyan rossz a helyzet ott manapság is? Gondolom van olyan rész, ami felejtős, de a központi része élhető a városnak? Családtervezés szempontjából milyenek a kilátások? Gondolok itt óvoda, iskolai helyzetre.

2019. máj. 27. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor, ha voltál már sitten és te is..."olyan fajta" vagy.
2019. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát manapság már alig van olyan hely, ahol érdemes házat venni, pont nemrég nézegettem a statisztikákat - elszomorító a helyzet!
2019. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát ahogy bánnak a gyerekekkel az óvodában, iskolában, többet vannak ott, mint a felnőttek a munkahelyen, semmi gyerekkoruk nincsen, egészen megnyomorodnak ott, pont annak van aktualitása, hogy ne vegyük igénybe őket, szóval pont ez nem kéne szempont legyen, vannak-e rabszolgaképzők a lakhelyednél.
2019. máj. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Debreceni vagyok, de annyit nem tudnának fizetni, hogy oda menjek lakni vagy dolgozni. A debreceni Nagy Sándor telep egy lájtos hely hozzá képest, és oda se mennék. Főleg nem gyerekkel. Az óvoda, iskola is tele van "problémás" gyerekekkel, nem szívesen tenném ki ennek a gyerekemet. Miért akarsz épp oda költözni?
2019. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy hajdú-bihari gondolom.

Hát nem nagyon ajánlan Hadházt. Ha esetleg az árak miatt szimpatikus, pont azért olcsók a házak, ami miatt nem ajánlott.

Javaslom helyette H. sámsont, Bocskaikertet, ilyesmi. Sámsonban viszont asszem a vidám vasárnapos társaság üzemelteti az iskolát, de ottani lakos azt mondta, hogy normális iskola, nincs gond.

2019. máj. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*ajánlanám
2019. máj. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hadháznál még kb. az is jobb, ha valamelyik közeli szabolcsi faluban (pl. Érpatak, Bököny) veszel házat...
2019. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon jó áron van egy szép ház, pont olyan, amilyet szerettünk volna és még a keretbe is belefér, csak az egyetlen kétely, hogy hadházon van. beszéltünk helyiekkel, nem mondták, hogy meneküljünk... aki eddig kommentelt az hadházi, vagy honnan veszi ezeket?
2019. jún. 3. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
5 vagyok, debreceni. Nem fiatal.
2019. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oda ne menj, szabolcs megyei vagyok, de a legrosszabb szabolcs megyei falunál is ezerszer rosszabb.
2020. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!