Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúhadházon érdemes házat...

Hajdúhadházon érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég rossz híre van, de tényleg olyan rossz a helyzet ott manapság is? Gondolom van olyan rész, ami felejtős, de a központi része élhető a városnak? Családtervezés szempontjából milyenek a kilátások? Gondolok itt óvoda, iskolai helyzetre.

2019. máj. 27. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, elárulod, mi lett végül? Megvettétek?

És eddig hol laktatok?

2020. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül megvettük és nem bántuk meg. Semmi problémánk nem adódott még ezidáig. Most már elég sok helyivel is beszéltünk és ők is szeretnek itt lakni. Minden van itt helyben, amire éppen szükség lehet. Lidl, Penny, kormányablak, eon, otp, tüzép és még sorolhatnám. Szóval nem kell midenért Debrecenbe menni. Egyébként a buszközlekedés is nagyon jó. 15-30 percenként megy busz Debrecebe és kb 30 perc az út, kocsival meg 20. Ráadásul Nyíregyháza is közel van (kocsival 30 perc). Kisebbség persze van. Néha gyerekek hangoskodnak az iskolából hazafele, de egyébként nincs velük baj. Nem rosszabb a helyzet, mint bármelyik más kisvárosban. A rossz híre miatt viszont az ingatlanárak nyomottak, úgyhogy szerintem annak, aki Debrecen környékén keres jó áron családi házat, annak jó opció.
2020. márc. 3. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!