Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha egy konkrét helyen szeretné...

Ha egy konkrét helyen szeretnétek lakni lakásban/házban akkor személyesen is keresnétek eladó házakat a környéken?

Figyelt kérdés
Milyen arányban lenne felosztva az aktív keresés internet&plakátolás&postaládázás&ingatlanos keresési mód?

#célterület #lakás/ház vásárlás
2019. júl. 9. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Internet, plakát, tábla a kerítésen, ingatlaniroda - tehát mind olyan dolgok, amik jelzik, hogy egy ingatlan eladó! Az úgy szerintem pofátlanság lenne, hogy egy ház nincs sehol sem hirdetve, de tetszik Neked, ezért megkérdezed a tulajt, hogy nem-e adná el!
2019. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én raknék ki és fel hirdetéseket frekventált helyeken, nem császkálnék ott naphosszat.
2019. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Még szórólapokat is tennék postaládákba, aztán várnék.

2019. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szórólapozni szoktak. Voltak ingatlanos postaladába dobalós hirdetések is és magánembertől is, hogy a környéken keres. Simán.
2019. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnézném az internetes hirdetéseket azt a környéket megadva kereséskor és felhívom, vagy írok annak, amelyik érdekel.


Ezzel néha lehet egy olyan kisebb probléma amit régen tapasztaltam, hogy az ingatlan hirdető oldalak nem törlik automatikusan egy hónap után a nem megújított hirdetéseket hogy úgy tűnjön hogy nagy náluk a forgalom. De az első válaszból úgyis kiderül megvan vagy nincs.

2019. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kevés ingatlan az ami nincs fenn valamelyik ingatlanos portálon. Mi amikor kerestünk minden oldalt megnéztünk, sőt, face oldalakon is szétnéztünk, ott is nagyon sokan hirdetnek, csoportokban.


Nem szórólapoznék, fölösleges költség és utána járás.Ráadásul bárhogy írod,hogy magánszemély van,ingatlanosra hajaz a módszer. Nem látod mögötte az érdeklődő személyét, ami nekem pl. fontos lenne.


Én válasszak, ne keressen 100 olyan ajánlattal ami meg sem közelíti az igényemet.

2019. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!