Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Bolha ellen bevált tartós...

Bolha ellen bevált tartós módszer?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon bollhás, vakarozik és már a hátán foltokban a szőrt is kivakrta. Nagyon sok féle módszert próbáltam, állatorvos által ajánlott termékeket is, de nem vált be egyik sem. Nagyon sajnálom szegényt mikor látom hogy viszket neki és sebes..Esetleg valami tanácsot vagy terméket tudna valaki ajánlani?

2019. aug. 6. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Milyen szert használtál amit doki ajánlott de nem vállt be? Vectra? Advantix? Bravecto? Neostomosan? Ezek mellett kifertőtlenítetted a kutyád helyét hogy nem fertőzödjön vissza a bolha? Mert ha ezeket megtetted, akkor biztosan nem bolhásság áll a háttérben.

Én inkább atkára vagy ilyesmire gondolnék, de lehet allergia is, annak a vakaródzás a tünete.

Látta egyáltalán a doki a kutyát?

2019. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan bolhás? Találtál is benne? Igaza lehet az előttem szólónak, én sem hiszem hogy bolha. Akár allergia is lehet. Mindenképpen nézesd meg az orvossal.
2019. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez akár rühesség is lehet. Ez már tuti nem bolha.
2019. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neostomosan. A házat is le kell vele kezelni, a kutya fekhelyét is, mert mindig visszafertőződik. Olyan nincs, hogy egyik szer sem használ, valahol van bolha, ahonnan újra összeszedi.


A foltokban kihullott szőr pedig lehet bolhaallergia is.

2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiltix nyakörv. Azóta nincs bolhája.
2019. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!