Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Valakinek valami...

Mit tegyek? Valakinek valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
Egy 2 éves Beagle gazdája/barátja vagyok és ha elmegyunk sétálni akkor minden kutyához azonnal oda akar menni és húz, csahol , ugat. Próbáltam elterelni a figyelmét de sehogy se sikerult! Tudnátok segíteni mit csináljak?

2016. márc. 3. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Neveld meg. Ha nem megy, kutyaiskolában, kiképző segítségével.
2016. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátja? Ezt hogyan kell érteni? Te a haverjaidnak is megmondod, hogy kihez mehetnek oda és kihez nem? Ha barátok vagytok, akkor csináljon, amit akar, nem? :)

Ha meg szeretnél a gazdája lenni, és kézbe venni az irányítást, ahogy mindketten igénylitek, akkor irány a kutyasuli :)

2016. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy jól bevált módszer. Legalábbis nálam sikerült. Lehet hülyének fognak nézni de sz@rd le. Fogd rövid pórázra, ha elkezd húzni megfordulsz a kutyával együtt és elindultok az ellenkező irányba. Ha arra szépen jön és nem vissza fele rángat akkor ujra a kutya felé fordultok amelyikhez húzni akart és addig mentek felé amíg szépen megy és nem húz ha húzni kezd akkor ujra az ellenkező irányba indulsz el a kutyával. Lehet hogy ez fél óra lessz mire sikerül de megéri. Remélem érthetően irtam le :D
2016. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztelt első válaszoló, éppen ezért írtam ki a kérdést hogy megneveljem a kutyámat de nem tudtam hogy fogjak hozzá. Kár hogy semmi érdemlegeset nem tudott írni, csak a kutyaiskolát ami természetesen nekem is eszembe jutott.
2016. márc. 4. 10:54
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 válaszoló, köszönöm a válaszodat, megpróbálkozok vele :)
2016. márc. 4. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk beleírhattad volna kérdésbe, hogy a kutyaiskola kilőve, akkor nyilván senki nem tanácsolja azt. Nem vagyunk gondolatolvasók.
2016. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mivel ha valaki ide kiír egy kérdést akkor választ akar kapni. És mivel ő tanácsot kért és véleményt akkor lehet gondolni , hogy valami házi megoldás fajtát szeretet volna kapni , nem azt , hogy rögtön kutyaiskola. Nem mindenkinek van ideje elvinni kutyasuliba a kutyát és nem mindenkinek van rá keret.
2016. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És nem mindenkinek kell kutyát tartania, pláne beagle-t. Ha az ember olyat vállal be, amivel aztán nem bír el, akkor viselje a következményeit, jelen esetben a kutyaiskola vagy kiképző költségeit.
2016. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!