Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ezek milyen csípések? Ágyi...

Ezek milyen csípések? Ágyi poloska lenne?

Figyelt kérdés

A lábfejen lévő 1 napos, a combon lévő pedig olyan 5-6 napos.

Reggelre lettek mindig.

A combom nem lóg ki, hosszú pizsamaban alszom. Elvileg a poloska csak azt csípi ami kilog...

De akkor mi ez?


2020. ápr. 20. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 20. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha elmúlik a viszketés, a piros folt és akár egy nap múlva újra ugyanaz kipirosodik és viszketni kezd, akkor poloska. Sajnos , én keresztül mentem tavaly egy poloskafertőzésen a lakásban.

Úgy viszket, hogy semmi nem használ rá. Egyedül az ezüstkolloid mérsékelte a viszketést.

2020. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából annyira nem viszket, talán egy napig, de kb annyira mint egy szúnyog csípés. Akkor nem biztos hogy az?

Ki akarunk hívni rovar irtót, de ha nem is az, akkor meg nem dobnek ki 20 ezret..

2020. ápr. 20. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
bolha is hasonló, van valami szőrmók a lakásban?
2020. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs állatunk, kertes ház, de sok macska jár a kertben. Be nem jönnek.
2020. ápr. 21. 06:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Bolha csípés szerintem. Nekünk van macskánk, kinti-benti, néha behozza. Mosd ki az ágyneműt, pizsamát,plédet magas fokon,amit az anyag elbír. Alapos porszívózás. Ha nálad nincs ami bevigye akkor jó eséllyel kiírtod.
2020. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most akadtam a kérdésedre. Megoldódott? Azóta gondolom kiderült, ágyipoloska e?
2020. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem az volt, mert a takarítás porszívózá, ágynemű mosás után nem lett több csípés. Lehet valami pók volt...
2020. máj. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!