Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok a szobámban esténkén...

Csótányok a szobámban esténként. Hogy tudnék megszabadulni tőlük?

Figyelt kérdés

Ugye csak este jönnek elő és nem csak az én szobámban hanem a nappaliban és anyukám szobájában is egy-kettő előfordul.

Vakuval szoktam világítani mikor este megyek ki wc-re és mindig találok egyet. Ráteszek egy poharat majd másnap reggel bele a wc-be és lehúzom.

Egyébként rendszeresen takarítunk, porszívózunk, port törlünk, de mégis mindig vannak. Télen meg eggyel sem találkoztunk.. most kezdtek előjönni megint. Na meg a kaszás pókok is mindig ott figyelnek a sarokban hiába pókhálózunk..

Hogy tudnánk megszabadulni ezektől a lakótársaktól?

Sajnos szakértő nincs a városban meg nem is lenne rá pénzünk, más módszert meghallgatnék ami másoknak bevált.

Még annyi, hogy szoktunk a szobában enni, de nem morzsálunk és kint a kiskonyhában is előfordulnak. Külön van nekünk a konyha.



2020. jún. 2. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csótánycsapda mindenhova! Ne sajnáljátok rá a pénzt, addig kell csinálni, míg akár egy is van és minden helyiségbe, hogy ne vándoroljanak ide-oda!

[link]

2020. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez hatásos?

Biztos belemennek?

Rendelek majd vagy lehet bemegy ide a Rossmanba, úgy gyorsabb.

2020. jún. 2. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A kaszáspókot hálózhatjátok, mert nincs neki...
2020. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sarokban szinte mindig van meg kis háló körülötte, de nem hiszem, hogy ez a lényeg hanem hogy hogy lehet végleg megszabadulni tőlük:D...
2020. jún. 2. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Csak menj be a Rossmannba, elvileg van nekik! De ne egyet vegyél!

Amellett szórhatsz még pluszban mászó rovarok elleni rovarport is fal mellé, mosogatószekrénybe, rejtett helyekre!

Kaszáspókra nincs ötletem.

2020. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Biokill nevű szert (Rossmannban is kapható) vegyél és fújd be vele azokat a helyeket ahol a pókok szoktak lenni,meg az ajtó küszöböt keretet ablakon ugyanígy, nekünk segített. Csótány ellen pedig ki kellene hívni egy írtóst aki géllel dolgozik! és a már említett csótánycsapdákat megvenni és kihelyezni.
2020. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a BioStop cucc nagyon jó!!

Tegnap beszaladtam a Rossmanba és vettem egy darabot. Hazaérve ki is helyeztem mindet.

Előbb értem haza a munkából és az egyikbe 4 is volt beleragadva. Összesen 7-et fogott meg.

2020. jún. 10. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Na ugye!

Csak ahogy írtam is, mindenhova kell tenni, akár többet is, mert ide-oda fognak vándorolni!

2020. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!