Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskák elűzése lehetség...

Ágyi poloskák elűzése lehetséges a meggyilkolásuk nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet áll fenn,hogy nemrég összeköltöztem a menyasszonyommal egy közös albérletbe. Jól szituált helynek tűnt de egy hét után észrevettük, hogy viszkető csípések vannak rajtunk. Először nem tudtuk mitől de megláttuk az ágyon az apró bogarakat, rájöttünk, hogy ágyi poloskák.Mondtam is neki,hogy rögtön hívjuk az írtókat.Csakhogy a barátnőm vegán és ezt az élet minden területén komolyan veszi.Szóval egyszerűen nem hajlandó semmilyen állat megölésére,bántására,kihasználására...

Ezen össze is vesztünk ma.Ő elég furákat mondott,hogy nem is ártalmasak,és azzal,hogy engedjük,hogy megcsípjenek valójában nemes dolgot teszünk,mert így életben tartjuk őket..Na igen tudom elvetemült gondolat,de komolyan gondolja.

Csakhogy én ezt nem bírom,szóval nem lehet írtás nélkül elűzni őket a lakásból?


2020. szept. 19. 19:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Keress normális nőt.
2020. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"Csakhogy a barátnőm vegán"


Mint látod, a poloskák meg nem azok!

Amúgy hogyan tudsz egy ilyen hülye nővel együtt lenni??!

2020. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

Itt a gyíkon szinte minden nap van olyan kérdés, ahol a nők sérelmezik, hogy miért tartják őket butának a férfiak.

Szerinted???

2020. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
85%
Gondolom a te kis menyasszonyod a cápáknak is hagyná, hogy megegyék,vagy a rá támadó barnamedvének is,de előtte még jól meg is ölelgetné a kis állatvédő..
2020. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

Már így a leírtakból is lejön hogy elmebeteg, a barátnőd. Szerintem előtte tőle szabadulj meg, utána a poloskáktól.


Amúgy hogy bírtál összeszedni egy ilyet? És hogy bírod hogy degenerált? Esetleg neked is van valami mentális betegséged? Vagy te down kóros vagy?

2020. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

Elmondom hogyan lehet az ágyi poloskát úgy elűzni, hogy ne legyen semi bántódásuk. Röviden tömören.


Sehogy.


Ti vagytok a táplálék forrásuk, ha nem tesztek ellene semmit csak többen lesznek.


Keres másik nőt meg albérletet is.

2020. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
De ha valamelyikőtök beviszi a munkahelyre én meg esetleg haza hozom, te meg a vegán, tanult, barinőd fogjátok fizetni az írtást, azt garantálom. Erre nem gondolt a hölgy?
2020. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha patkányok költöznének a lakásba gondolom annak sem hagyná hogy jókat csócsáljon belőletek, oké hogy vegán, de azért húzzuk már meg a határokat. Plusz nem beszélve arról hogy tényleg behordjátok munkahelyre rokonokhoz, több kárt okozva mint amennyi nektek lenne az irtás. Én kihivnám az iratokat amíg nincs otthon, vagy ott hagynám hogy éljen ő velük. Nem. Ez a gondolkodás MÁR nem normális.
2020. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
*irtókat
2020. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem, kellene ennyire ledorongoló és sértő, illetlen jelzőkkel illetni a nőt.

Viszont el kell neki magyarázni (l. internet), hogy ezek megtűrése a lakásban nem elképzelhető. Fentebb írták már, hogy megfertőzitek vele a szomszédokat, munkatársakat és minden embert, akivel érintkeztek!!!

Ha elköltöztök, biztos, hogy (irtás hiányában) viszitek őket magatokkal, ahol ugyancsak megfertőzitek a szomszédokat!!!

Szóljatok nyomban a tulajdonosnak, ő dolga a kiirtásuk kérése és megfizetése (nem kis összeg ám, mert egy irtás nem elég, kikelnek a már lerakott peték is!). Szerencsétek lesz, ha nem bebizonyítja be, hogy Ti vittétek oda őket...

Higgyétek el, hogy az ágyi poloska nem gyerekjáték és nem háziállat!!! (l. az interneten).

2020. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!