Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskák elűzése lehetség...

Ágyi poloskák elűzése lehetséges a meggyilkolásuk nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet áll fenn,hogy nemrég összeköltöztem a menyasszonyommal egy közös albérletbe. Jól szituált helynek tűnt de egy hét után észrevettük, hogy viszkető csípések vannak rajtunk. Először nem tudtuk mitől de megláttuk az ágyon az apró bogarakat, rájöttünk, hogy ágyi poloskák.Mondtam is neki,hogy rögtön hívjuk az írtókat.Csakhogy a barátnőm vegán és ezt az élet minden területén komolyan veszi.Szóval egyszerűen nem hajlandó semmilyen állat megölésére,bántására,kihasználására...

Ezen össze is vesztünk ma.Ő elég furákat mondott,hogy nem is ártalmasak,és azzal,hogy engedjük,hogy megcsípjenek valójában nemes dolgot teszünk,mert így életben tartjuk őket..Na igen tudom elvetemült gondolat,de komolyan gondolja.

Csakhogy én ezt nem bírom,szóval nem lehet írtás nélkül elűzni őket a lakásból?


2020. szept. 19. 19:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted miért kap sértő válaszokat utolsó? Mert lehet hogy már szétfertőzte a környékét, lehet épp mellette ülsz a buszon, akárhol és viszed haza a gyerekeidnek ezeket az ocsmány dögöket. Ahogy felfedezte már hívni kellett volna az írókat. Nem várni hogy a palija még kérdést írjon róla ki. Igenis egy ostoba picha.
2020. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%
Az ágyi poloskák kártevők. Mivel a természetben nem élnek ezért nem lehet őket csak úgy elűzni, mert meghalnak, akkor is. Ha a barátnőd ilyen mazochista, hogy hagyja magát csípetni, akkor én is menekülnék. Majd talál magának egy őrült vegánt akivel boldogan élhet vérszívók közt. Félreértés ne essék semmi bajom a vegánokkal, de ez már beteg.
2020. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%
Költözzetek másik albérletbe.
2020. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldás, viszik őket tovább táskákkal, könyvekkel, ruhákkal. Először alapos írtás, utána költözés.
2020. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha többlakásos házban laktok és a többi lakó is megfertőződik, az ANTSZ- nek jelenthetik. Mennek ellenőrizni lakásonként és kötelezővé teszik az irtást.

Mert kártevő az ágyi poloska. Van ember, aki allergiás tüneteket is mutathat a csípésük miatt.

2020. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Ha én ilyen esztelen pasit találnék, és ez kiderülne akkor azonmód föld körüli pályára állítanám.
2020. okt. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
ez... no comment...
2020. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
szerintem meg nagyon aranyos a barátnője, hogy ennyire szereti az élőlényeket még ha csak egy bogár is. példát vehetnétek róla. szomorú, hogy ennyi ilyen fogyatékos van. mondjuk az igaz, hogy nem kell hagynia magát csípetni.
2020. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mit lehet szeretni ezekben a bogarakban? Büdös, ellep és terrorizál minket... a kérdező barátnője esetleg mazochista? :D
2020. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
@29 büdös? Az másik fajta poloska.
2020. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!