Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » SOS ágyi poloskáim vannak....

SOS ágyi poloskáim vannak. Hogyan írtsam ki őket?

Figyelt kérdés

Már 3napja vannak és minden reggel 4el több csípés van rajtam szóval még sztem nincsenek sokan.

De hogyan írtam ki őket házilag? Úgy hogy ne jöjjön ki szakember! Minden félé cuccot még veszek hogy ki írta csak ne jöjjön szakember.

A leg bizarrabb praktikákra is kíváncsi vagyok, mindenre elszánt vagyok.



2021. jan. 22. 19:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%

SOS ÚRISTEN KATASZTRÓFA BELE FOGSZ HALNI MÉG MA SZÖRNYŰ ÚRISTEN KÖLTÖZZ EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hívj ki szakembert. Vagy tőle is félsz hogy meg fog csípni? Amíg kijön vidd ki a matracot egy másik helyiségbe és ott aludj.

Még egy jó tanács: ne legyél kretén!

2021. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Márpedig, a szakember lenne a legegyszerűbb és legbiztosabb megoldás.
2021. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerezz be olyan szert, amit a szakemberek is használnak, tanuld ki az alkalmazását, mit mindent kell tenned a lakásban.

Okvetlen kell többször alkalmazni, úgy tudom két hét múlva.

A mi lépcsőházunkban volt és a szakembereknek is 3-4-szer kellett kiszállniuk, mert mindig maradt valahol elbújva 1-2 egyed.

Nézetem szerint egyedül csak ráfizetsz, ha nem szakember csinálja. Végtelenül pimasz féreg és nehezen kiirtható.

2021. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Még írok valamit: nagyon gyorsan átmásznak a szomszéd lakásokba is, tehát ha tömblakásban laksz, akkor kérdd meg a közös képviselőt, hogy intézkedjen. Nálunk is a közös pénzből fizettük meg és nem a lakók állták a költségeket. A lakóknak is érdeke, hogy ne terjedjenek szét. Alulról felfelé mászik a csöveken a szomszédba, nyitott ablakon át beröpül (akár szellőztetéskor is). Téli viselkedését nem ismerem, de biztosan tudom, hogy szereti a meleget, ezért mászik az ágyakba. Rettenetes tüzetesen át kell nézni a lakás minden zeg-zugát miatta. Bővebben: internet.
2021. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg kijön vidd ki a matracot egy másik helyiségbe és ott aludj"


Így legalább biztosan átviszed a többi helyiségbe is a poloskákat

2021. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mély levegőt és hívd ki a szakembereket. Kb 2 szer menniük kell, ezzel számolj. Minél hamarabb kihívod őket, annál hamarabb túl leszel rajta.
2021. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha magad akarod irtani, a vége sokkal többe fog kerülni, mint a szakember ára és nem is tudod teljesen kiirtani.

Én végig csináltam ezt.

Nem mindegy az sem, honnan került poloska a lakásba.

2021. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kifejlett poloska minden nap lerak 1 petét. Minden petéből átlag két poloska kel ki kb egy hónap alatt.


Szóval ha ennyi eszed van, semmiképpen ne hívj ki szakembert, inkább költsd azt a pénzt bolti szerekre.

Aztán dobd ki az ágyat.

Aztán költözz el.

Aztán kezd az egészet elölről, mert úgy is viszed magaddal majd a bogarakat.

De semmiképpen ne hívj ki olyat aki ki irtja neked...

2021. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kiírás óta -valószínűleg- már az egész panelben lehet írtani...
2021. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Családi házban lakom...

Befújtam az egész ágyamat biokill spray el és jelenleg nincsen rajtam csípés.

Remélem ez így is marad.

2021. jan. 28. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!