Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » SOS ágyi poloskáim vannak....

SOS ágyi poloskáim vannak. Hogyan írtsam ki őket?

Figyelt kérdés

Már 3napja vannak és minden reggel 4el több csípés van rajtam szóval még sztem nincsenek sokan.

De hogyan írtam ki őket házilag? Úgy hogy ne jöjjön ki szakember! Minden félé cuccot még veszek hogy ki írta csak ne jöjjön szakember.

A leg bizarrabb praktikákra is kíváncsi vagyok, mindenre elszánt vagyok.



2021. jan. 22. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az ágyat kell fújni. Az ágy 2 méteres körzetében bútort összeillesztésnél,fal melletti részt, konnektort, stb. Ha nincs csípés, 1-2 hét után még ismételj. A petéknek idő kell a kikeléshez.
2021. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Csak kéne szakember. Minden esetre tegyél pár csepp teafaolajat a mosásba az ágyneműhöz és a ruháidhoz is. Fertőtlenítő hatású és az illata is kellemetlen az élősködők számára. Én hangyákat irtottam vele sikeresen.
2021. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!