Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Elleptek a hangyák otthon!Mit...

Elleptek a hangyák otthon!Mit csináljak?bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval azt veszem észre napról napra,hogy egyszer a gatyámon mászik egy darab,máskor a konyhapulton,harmadik nap meg a mosogatógépen úgy,hogy viszonylag steril a környezet,tehát rendszeres takarítás van.A kuka zacskót szerintem tuti kirágják,mert minden kuka kivételnél egy hangyaboly van a zacskó alatt,és baromi idegesítő!Mit lehet tenni ezek ellen?

A segítséget ,véleményeket előre is hálásan köszönöm



2021. márc. 23. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
OBI - ban vettem egy sárga hengeres hangyairto szert kb 1500 forintért. Fehér por. Azóta egy darab sincs. Nevére sajnos nem emlékszem.
2021. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megtalaltam a neten. Insectex hangyairtó 100 g

Cikkszám 2987600

2021. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Én az előttem szóló által ajánlott irtószer előtt, egy pár napig még viselném a hangya inváziót úgy, hogy a lentebbi linken látható csalétket helyezném ki. Az irtószer ugyanis csak azokat irtja ki, akik ott helyben esznek belőle. De a boly másutt van és a királynő életben marad. És az invázió egy évben több alkalommal megismétlődhet, illetve évenként visszatérő lehet. De ha a csalétekben lévő mérget beviszik a bolyba, és a királynőt is megetetik vele, akkor idővel az egész boly kipusztul. Szóval egy hétig csalétkeznék, és csak utána hinteném be irtószerrel az éppen ott lévőket.

[link]

2021. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszerű, sima sütőpor megszüntette a problémát - igaz, mi megtaláltuk hogy hol jönnek be, és célzottan tudtuk nyomni a lyukba.
2021. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!

Bàr azt nem értem hogy a 3/4 et miért pontoztàtok le?!?:D

2021. márc. 25. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt ajánlom:

[link]

Nálunk ez szüntette meg a problémát.

2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

"Hoppá, valami hiba történt! (500)

Sajnos a keresett oldal nem jeleníthető meg."


Egyébként én se értem, mi rosszat írt a 3-as...

2021. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, a #3 linkjét használtam, és itt levágva mutatja.

Tehát a teljes link ez:

[link]

Nekünk ez vált be. Egy dobozzal vettünk, és még bőven van is belőle.

1 helyen volt vagy 1-2 hétig, utána nem voltak hangyák. Ha időnként feltűnik valahol mégis pár darab, oda teszem, és másnapra eltűnnek. Nem tudom, hogy hova lesznek, vagy hova döglenek, mert azt nem látni, de fő, hogy nem mászkálnak minden fele.

2021. márc. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De jó! Kipróbálom az ötleteket mert nálunk is hangyainvázió van!
2021. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!